منوی دسته بندی

راپل کار نما

راپل کار نما - پیچ و رولپلاک نما - رنگ آمیزی نما با طناب -شستشوی نما - شماره تماس: 09124652126 - شماره تماس: 09197921711 - 09197921711

به عنوان فردی که در زندگی خود زمان زیادی را بر روی صخره ها گذرانده است، ایده راپل کردن کل ساختمان به نوعی دیوانه کننده به نظر می رسید. من کمی در مورد موضوع تحقیق کردم تا بفهمم موضوع چیست. ما در این مطلب به مبحث راپل کار نما میپردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

بنابراین، راپل کردن یک ساختمان به چه معناست؟ راپل کردن یک ساختمان عمل پایین آوردن خود را در کنار یک سازه ساخته دست بشر است، معمولاً یک آسمان خراش یا چیزی مشابه بلند.

کار راپل کردن ساختمان بیشتر حاوی استفاده از تجهیزات نسبتاً تخصصی است. برای اجرای راپل، از یک مهار برای ایمن نگه داشتن خود، از نوعی وسیله برای کنترل فرود (و معمولاً یک دستگاه پشتیبان نیز)، از یک لنگر در بالای ساختمان و تعدادی طناب بسیار بلند استفاده خواهید کرد. برای کمک به شما برای رسیدن به زمین بعد از بستن، از سیستم برای پایین آوردن خود از طناب بهره گیری کنید، پاهای خود را بر روی ساختمان می گذارید تا کنترل کنید و سرعت پائین آمدن را تا موقعی که به فرود بیایید کنترل کنید.

در حالی که شبیه به انواع دیگر راپل است، دارای برخی ویژگی های منحصر به فرد است. من راهنمای زیر را تکمیل کرده ام تا هر آنچه را که باید در مورد راپل کردن ساختمان بدانید را به شما بگویم.

چگونه از یک ساختمان راپل می کنید؟

برعکس راپل‌های کوهنوردی یا طبیعت، که بیشتر می‌توانند در زمان بسیار کوتاهی راه‌اندازی کرد، راپل از یک ساختمان احتیاج به برنامه‌ریزی و هماهنگی خوب و دقیقی دارد.

اول و مهمتر از همه، حتماً برخی از موانع نظارتی وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد. در مورد آن فکر کنید: به عنوان صاحب یک آسمان خراش، آیا می خواهید به مردم اجازه دهید در حالی که به بالای سازه شما متصل هستند، خود را در هوای آزاد آویزان کنند؟ مسئولیت قانونی آن جنون آمیز است. علاوه بر این، برخی از شهرها مقرراتی در نظر گرفته اند که مانع از راپل زدن افراد بدون مجوز مناسب می شود.

با این حال، این بدان معنا نیست که نمی توان آن را انجام داد. بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی شناخته شده، مانند جانسون و جانسون یا هایت، به مردم اجازه می‌دهند تا از ساختمان‌هایشان راپ بزنند. این فقط کمی بیشتر از یک فرآیند برای تکمیل تمام مدارک است.

به همین خاطر، بیشتر راپل های ساختمانی به وسیله ی سازمان هایی انجام می شود که در ازای دریافت هزینه، به تسهیل اتفاق کمک می کنند. این سازمان ها دانش فنی درباره روش اجرای راپل را همراه با آشنایی با تمام جنبه های قانونی ارائه می دهند.

هنگامی که تمام نوار قرمز را پاک کردید، ملاحظات ایمنی زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. اولین و مهمترین نقطه لنگر است. اگر می خواهید زندگی خود را از طناب بلند آویزان کنید، می خواهید مطمئن شوید که هر چیزی که آن طناب را به ساختمان وصل می کند مانند سنگ است. باز هم، اینجا جایی است که شرکت ها به کار می آیند. خیلی از آنها دارای لنگرهای می توان آن را حمل کرد هستند که در بالای سقف قرار دارند و از وزنه های تعادل و دستگاه های قرقره استفاده می تا اطمینان حاصل شود که شما به جایی نمی روید.

پس از نصب لنگر، یک طناب از آن آویزان می شود تا به زمین برسد. این طنابی خواهد بود که برای راپل خود استفاده می کنید. برای اجرای این راپل، باید یک مهار برای تحمل وزن بدن خود و یک وسیله برای کنترل طناب بپوشید.

در اینجا، مهم است که هنگام انتخاب وسایل خود دقت کنید. برخلاف راپل‌های کوهنوردی که اغلب کمتر از سی ثانیه طول می‌کشد، راپل‌های ساختمانی می‌توانند بین ده تا پانزده دقیقه طول بکشند (اگر تصمیم دارید که از منظره‌ها دور شوید و از منظره لذت ببرید، بیشتر). به همین دلیل، می خواهید مطمئن شوید که تسمه شما راحت است و یک دستگاه راپل قفل کننده در صورت خستگی بازوها دارید.

وقتی همه وسایل را در اختیار داشتید، وقت آن است که راپل کنید! خود را ببندید، طناب را از طریق دستگاه نگهدارنده (و در صورت داشتن یک نسخه پشتیبان) قرار دهید و برای گذراندن اوقات خوشی آماده شوید.

اکثر مردم گزارش می‌دهند که مراحل اولیه راپل سخت‌ترین مراحل هستند، زمانی که ابتدا خود را از کنار ساختمان پایین می‌آورید و در معرض ارتفاع قرار می‌گیرید.

تفاوت با راپل کوهنوردی

همانطور که در بالا ذکر کردم، چند تفاوت بین راپل کوهنوردی و راپل ساختمانی وجود دارد. بدیهی است که اولین و مهمترین چیز تنظیمات است. با این حال، گذشته از آن، برخی از عناصر وجود دارند که به اندازه کافی متمایز هستند که ارزش ذکر آنها را دارند:

ارتفاع: همانطور که قبلاً گفته شد، راپل ساختمانی معمولاً بلندتر از راپل کوهنوردی است. علاوه بر این، این واقعیت است که راپل در نتیجه زمان بسیار بیشتری برای اجرا از شما خواهد گرفت.

چرخ دنده: در حالی که دنده اصلی یکسان است، انتخاب های فردی که ممکن است انتخاب کنید متفاوت است. به عنوان مثال، اکثر افرادی که از یک ساختمان راپ می زنند، تمایل دارند از یک مهار تمام بدن استفاده کنند، نه به سادگی از نوع کمر و پا. در مدت زمان طولانی راحت تر است و خطر واژگون شدن شما در حین راپل را کاهش می دهد.

خطر: اگرچه ممکن است به دلیل قرار گرفتن در معرض اضافی ترسناک تر به نظر برسند، راپل های ساختمانی در واقع به طور باورنکردنی ایمن هستند. لنگر کاملاً مستحکم است، خطر ریزش سنگ از بالا وجود ندارد، و شما معمولاً یک سیستم پشتیبان برای دستگاه راپل خود دارید فقط در صورتی که مشکلی پیش بیاید. به همین دلیل، در واقع می توانم بگویم که آنها نسبت به راپل کوهنوردی بسیار کم خطرتر هستند (به شرطی که آنها را به درستی انجام دهید).

دسترسی : همانطور که گفتم، راه اندازی یک راپل شهری بسیار دشوارتر از این است که فقط یک صخره در جایی پیدا کنید و خود را پایین بیاورید.

جدای از تفاوت ها، تکنیک پایه راپل مورد استفاده در هر دو رشته مشابه خواهد بود.

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان و نماشویی

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *