منوی دسته بندی

رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب

رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب - شستشوی نما - اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان - نماشویی- شماره تماس: 09197921711

رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب در حال حاظر یکی از پرطرفدارترین خدمات در صنعت ساختمان سازی و همچنین بازسازی نمای ساختمانی است. تمامی خدمات رنگ آمیزی نماهای ساختمانی در حال حاظر با استفاده از دسترسی طناب و بدون اینکه لازم به بستن داربست باشد انجام خواهد شد و هزینه های اجرای موارد رنگ کردن نماهای ساختمانی به نحوه راپل کاری خیلی کمتر از قبل شده است. ما در این مطلب به مبحث رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب میپردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

رنگ آمیزی نماهای ساختمانی

رنگ آمیزی نما باعث بازسازی و جلوه بخشیدن نمای ساختمان و برجستگی ظاهری ساختمان می شود. همانگونه که می دانید با گذر زمان رنگ نماهای سیمانی ساختمانها بر اثر بارش ها و همچنین تمامی آلودگی ها و گرد و غبارها باعث کهنگی در ظاهر و فرسایش نما خواهد شد.

به همین علت هنگامی که نقاشی بر سطح های نمای ساختمان اجرا شده است به نحوی بازسازی و زیبایی مجدد نماهای ساختمان خواهد شد.

بیشتر بخوانید: شستشوی نمای ساختمان ها

رنگ آمیزی نماهای سیمانی ساختمان

همان گونه که میدانید رنگ نما در مرحله اول بر سطح های نمای سیمانی اجرا شده اند. اگر نماهای ساختمانی شما سیمانی است و برای بار اول است که لازم است رنگ آمیزی بر روی سطح ها انجام گیرد باید به 2 مورد با اهمیت زیاد توجه نمود که شامل:

  1.  رنگ آمیزی نماهای سیمانی ساخت جدید و جلوه زیبا
  2. رنگ آمیزی نماهای سیمانی کهنه و قدیمی و دارای گردو غبار

2 مورد که در بالا به آنها اشاره شده است بسیار با اهمیت است و حتما قبل از اجرای رنگ آمیزی باید به آن توجه نمود. به دلیل اینکه هم در قیمت و همچنین در روش اجرا بسیار متفاوت خواهد بود.

۱- رنگ آمیزی نماهای سیمانی ساخت جدید و جلوه زیبا :

اگر نمای ساختمان شما ساخت جدید است و به نوعی تازه است و سطح نما کثیف و آلوده نیست هزینه اجرای کار خیلی کمتر از نمایی که آلوده و کثیف است خواهد بود. به دلیل اینکه هیچ هزینه ای جهت نماشویی نمای سیمانی خود نمی پردازید. در این حالت فقط زیر سازیهای مورد نیاز انجام میی گیرد و بعد فرآیند اجرای رنگ نمای ساختمان آغاز می شود.

۲-  رنگ آمیزی نماهای سیمانی کهنه و قدیمی و دارای گردو غبار :

اگر نمای ساختمانی شما چندین سال است که از سیمان کاری آن می گذرد و سطوح نما طی سالیان پشت سر هم به علت آلودگی های جوی آلوده شده در اولین مرحله قبل از شروع رنگ آمیزی حتما باید یک بار شستشو انجام ود. به دلیل اینکه شستشو پاک شدن آلودگی ها و گرد و غبارها از نماهای ساختمانی شما می شود و به همین دلیل رنگ چسبندگی و ماندگاری زیادتری دارد.

شستشوی نماها قبل از اجرای نقاشی نماهای سیمانی مزیت دیگری هم خواهد داشت به عنوان مثال با شستشوی نما بخشهایی که فرسوده هستند و وضعیت چسبندگی بهتری در نماها ندارد از نما ریزش میکنند و در مرحله های درز گیری و ترمیم درست خواهند شد.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

بعد از اتمام فرایند شستشو نماهای سیمانی، نماهای ساختمانی شما باید درزگیری، ترک گیری و ترمیم سطح ها انجام شود و بعد زیر سازی های مرتبط به قبل از اجرای رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان ها انجام گیرد.

پس از این که همه ی مراحل به طور صحیح انجام شود نوبت به مرحله های اجرای اصلی پروژه به طوری که اجرای رنگ آمیزی نما با دسترسی طناب است.

کیفیت و هزینه رنگ آمیزی نماهای ساختمان بدون داربست

همانگونه که می دانید کیفیت نقاشی و رنگ آمیزی نماهای ساختمانی در مرحله ی اول بستگی به استفاده از رنگ های با کیفیت خوب و مناسب برای نمای ساختمانی است. به دلیل اینکه رنگ های مخصوص نمای ساختمان ها بسیار مستحکم است و در مقابل نفوذپذیری آب در زمان بارندگی و گرد و غبار مقاوم هستند..

همینطور رنگ نماهای ساختمانها طول عمر زیادی را نسبت به سایر رنگ ها خواهند داشت. یکی از بهترین رنگهایی که برای نماهای ساختمانی مناسب است رنگ نماهای اکریلیک است. رنگ های اکریلیک دارای درخشندگی زیادی هستند و همینطور حالت ابگریز و آب بندی خواهند داشت و در مقابل حرارت و بارنگی بسیار مستحکم هستند.

هزینه رنگ آمیزی نماهای ساختمانی بدون داربست نسبت به نوع و جنس سطوح نماهای ساختمانی شما و ههمچنین اندازه رنگ مورد نیاز جهت اجرای پروژه بستگی دارد. رنگ آمیزی نما با روشهای زیادی مانند داربست ، راپل و کلایمر انجام خواهد گرفت که یکی از بهترین روش ها روش نقاشی نما با طناب است.

بیشتر بخوانید: رزین نمای ساختمان چیست

رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان های ویلایی

اجرای رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان های ویلایی باعث جذابیت و جلوه زیبای نمای بیرونی ساختمان های ویلایی می شود. به دلیل اینکه رنگ اجرا شده و درخشش آن باعث جان بخشی به نمای ساختمان می شود. و از طرفی دیگر به جز جذابیت، نمای بیرونی را در برابر عوامل محیطی مانند شرایط آب و هوا و بارندگی مستحکم می سازد.

اجرای پروژه های نقاشی نماهای بیرونی ساختمان های ویلایی نیازمند تجربه و دقت بسیار زیادی است. و در انجام این کار حتما باید توجه شود که رنگ مورد استفاده با استحکام و مقاوم باشد.

یکی از بهترین رنگهایی که برای رنگ آمیزی نماهای بیرونی ساختمان های ویلایی می توانید استفاده نمایید رنگ های اکریلیک جوتن است که در سطح دنیا رتبه اول را در کیفیت دارد. البته بجز انتخاب رنگ نماهای ساختمان ویلایی مناسب حتما باید گروه اجرا کننده هم با تجربه و حرفه ای کار کنند. و تخصص اجرای رنگ آمیزی نماهای ساحتمان های ویلایی را داشته باشند. تا بهترین نتیجه را در حین کار بدست آورند. جهت انجام رنگ آمیزی و نقاشی نماهای بیرونی ویلاها حتما باید در اولین مرحله نمای ویلا شستشو داده شود و بعد زیر کاری انجام شود. و سپس فرآیند رنگ آمیزی آغاز شود.

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان و نماشویی

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *