منوی دسته بندی

روش های رنگ آمیزی نما

روش های رنگ آمیزی نما - نماشویی - نورپردازی نما - نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان - رنگ آمیزی نما - شماره تماس: 09124652126 -آرین ایراتا

ما در این مطلب به مبحث روش های رنگ آمیزی نما می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

مرحله های رنگ آمیزی نمای ساختمان ها

اجرا کردن رنگ آمیزی نمای ساختمان در چندین مرحله ی مشخص انجام می شود و احتیاج به ابزارآلات به خصوصی دارد. در نتیجه یک تیم نقاش متخصص با تأمین لوازم موردنیاز برای رنگ آمیزی و همینطور تجهیزات ایمنی به برترین راه ممکن اجرای نقاشی نمای ساختمان را به طور صحیح انجام دهند. قدم نخست برای رنگ آمیزی نما، شستن نمای ساختمان و تمیزی نما از هر نوع آلودگی و گرد و غبار است. زیرا وجود آلودگی بر روی سطح نما از جذب رنگ بر روی سطح نما ممانعت می کند. برای انجام این کار از دستگاه های واترجت جهت شستن نما استفاده می کنند. با اجرای این عمل پرایمر و رنگ بهتر بر روی سطح جذب می شود و مدت زمان زیادتری ماندگار خواهد بود و جلوه ی رنگ آمیزی نمای ساختمان را چند برابر براق و با کیفیت نشان خواهد داد. گروه آرین ایراتا مجهز به یک تیم باتجربه و حرفه ای در زمینه رنگ آمیزی نمای ساختمان با وسایل مناسب کار در ارتفاع است و این مسئله سبب شده تا بتوانند در اجرای پروژه های زیادی در این زمینه موفق شوند.

مرحله ی دوم قبل از اجرای رنگ آمیزی نما، درزگیری و رفع کردن اشکالات ایجاد شده بر روی گوشه و کنار نمای ساختمان است. بنابراین کارگران باتجربه با امکاناتی که در اختیارشان است می توانند با چسب به خصوصی و یا بتونه درزها و ترک های ایجاد شده را پوشش دهند و بعد در صورت لزوم با استفاده از سمباده سطح نما را صاف کرده و ناهمواری های ایجاد شده را مرتفع کرده و بعد بستر برای اجرای پرایمر، رنگ آمیزی آستر و در نهایت رنگ آمیزی نهایی فراهم می شود. در صورتی که بخواهیم به صورت خلاصه مرحله های اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان را نام ببریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • شستن نمای ساختمان
  • پاک کردن رنگ قبلی
  • پوشاندن درزها و ترک های سطح
  • انجام سمباده زنی
  • بتونه کاری
  • سیلرزنی
  • انجام پرایمر زنی
  • رنگ آستر
  • انجام دادن رنگ نهایی

بیشتر بخوانید: نماشویی ساختمان چیست؟

بر اساس اینکه ساختمان ها طراحی نمای متفاوتی دارند، اجرا کردن رنگ آمیزی نما احتیاج به تخصص و مهارت زیادی دارد. افزون بر آنکه برای دسترسی به سطوح گوناگون نمای ساختمان احتیاج به استفاده از ابزارآلات مخصوص می باشد که میشود به آسانسور بالابر، طناب راپل، کمربند ایمنی هارنس و … اشاره داشت. بر همین اساس گروه های ساختمانی با امکانات مخصوصی که در اختیار دارند، می توانند مناسب ترین راه را برای ارائه دادن خدمات رنگ آمیزی نمای ساختمان به مشتریان خود انتخاب نمایند. بهره بردن از ویژگی ها و تجهیزات ایمنی برای انجام کارهای مربوط به نمای ساختمان لازم می باشد از یک تیم کاری باتجربه استفاده شود که دارای تسلط کافی نسبت به اجرا کردن به صورت اصولی هر کدام از مراحل نقاشی نما هستند.

بهترین راه برای اجرا کردن رنگ آمیزی نما

همان گونه که از اول این مطلب به آن اشاره کردیم، بر اساس طراحی نمای ساختمان، مجری و نقاش ساختمان قادر است با بهره گرفتن از ابزارآلات مناسب، رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب راپل را اجرا کند. در این حالت نقاش دسترسی بیشتری به گوشه و کنار نمای ساختمان دارد و ساده تر خواهد توانست هر کدام از مراحل نقاشی بر روی نمای ساختمان را انجام دهد. فنون زیادی برای ارائه خدمات رنگ آمیزی موجود است که یک نقاش ساختمان متخصص و باتجربه با تکنیک های زیادی میتواند متناسب با احتیاج مشتریان، هر کدام از آنها را در قسمت های گوناگونی از نمای ساختمان پیاده سازی کند.

بیشتر بخوانید: سه روش اصلی برای نماشویی ساختمان

یک نقاش ساختمان باتجربه می تواند تغییرات اساسی در نمای یک بنا ایجاد کند. به عبارت دیگر انتخاب رنگ، نوع ابزار رنگ آمیزی، ترکیب رنگ و روش پیاده سازی هر کدام از مراحل موارد با اهمیت و اساسی می باشند که بر روی روش رنگ آمیزی نمای ساختمان اثر می گذارند. به صورت کلی نما به عنوان هویت اصلی ساختمان به حساب می آید و رسیدگی به شرایط نمای ساختمان و ترکیب رنگ های استفاده شده در نما قسمت مهمی از زیبایی ساختمان به حساب می آید. بر همین اساس افرادی که زیبایی مکان سکونت و کسب و کار برای آنها اهمیت زیادی دارد، رنگ را جهت ایجاد تغییرات اساسی در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می دهند. از امکانات بارز رنگ، این می باشد که امکان اجرای نقاشی بر روی همه ی مصالح ساختمانی موجود است. بر همین اساس متناسب با توان مالی و سلیقۀ شخصی مالکان ساختمان سعی می نمایند از خدمات گروه آرین ایراتا به جهت جلوه بخشی به محیط خارجی ساختمان بهره ببرند.

انجام دادن نقاشی نما توسط طناب راپل

بر اساس مطالب بیان شده ابزارآلات زیادی برای اجرای خدمات ساختمانی در ارتفاع موجود است و به وسیله گروه های ساختمانی، هر یک از این مراحل بر اساس امکاناتی که در اختیارشان است، می توانند به سادگی انجام دهند. به وسیله  گروه آرین ایراتا انجام دادن رنگ آمیزی نما توسط طناب راپل به عنوان برترین و ساده ترین راه انتخاب می شود. در نتیجه بر اساس سبک طراحی نما و نوع مصالح ساختمانی از راه طناب و کمربند ایمنی هارنس برای اجرای رنگ آمیزی نما بهره گیری می کند. هدف این مجموعه باتجربه که قادر به ارائه دادن خدمات نمای ساختمان هستند، سریع تر کردن فعالیت هایی میباشد که انجام می دهند. به عبارت دیگر انجام رنگ آمیزی نمای ساختمان توسط طناب با توجه به نصب داربست و استفاده از دستگاه کلایمر به صرفه تر است. در حال حاضر مانند گذشته اجرای نمای ساختمان با مصالح ساختمانی سیمان، سنگ و تلفیقی از آنها انجام می شود و این مسئله سبب شده تا باز هم شاهد متقاضیان سفارش نقاشی نما در سطح شهرهای مختلف باشیم.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *