منوی دسته بندی

روش های نصب بنر و تابلو تبلیغاتی

نصب بنر و تابلو تبلیغاتی - رنگ آمیزی نما -پیچ رولپلاک نما - نماشویی - شستشوی نما با طناب - شماره تماس: 09124652126 -

ما در این مطلب به مبحث روش های نصب بنر و تابلو تبلیغاتی می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

روش های نصب بنر و تابلو تبلیغاتی

نصب تابلو برای مغازه کمک بسیاری به معرفی مغازه و بهتر شدن کسب و کار آن خواهد کرد. این تابلو تبلیغاتی قادر است به صورت شبانه روز تبلیغ آرم و نشان تجاری شما را انجام دهد. برای اینکه قادر باشید یک تابلو مناسب برای فروشگاه خود انتخاب نموده و نصب نمائید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 اهمیت نصب تابلو برای مغازه

به جهت اینکه بتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید، نیاز می باشد از ابزارهای تبلیغاتی گوناگون استفاده نمائید. یکی از اثرگذارترین ابزارها، تابلو تبلیغاتی مغازه می باشد که در بدو ورودی نصب خواهد شد. روی این تابلو مشخصات کسب و کار، آرم و لوگوی تجاری آورده می شود و در معرض دید عابران قرار داده می شود.
عوامل گوناگونی اثر تابلو تبلیغاتی را دو برابر می نمایند. یکی از این عوامل با اهمیت روش نصب و اجرای تابلو مغازه می باشد. در بیشتر موارد تابلوها دارای یک فونت مناسب و فرم زیبا می باشند، ولی به علت نصب اشتباه و غیر حرفه ای، جلوه زیبایی خود را از دست خواهند داد.
در بعضی موراد هم نصب غیر استاندارد، ایمنی تابلو را کم کرده و خطر سقوط آن را زیاد می کند. بر همین اساس می توان بیان کرد که مشخصات ظاهری تابلو فقط نیمی از کار طراحی و ساخت تابلو است. بقیه کار به عهده تکنیک های اجرایی و نصب می باشد.
هر چه قدر نحوه نصب تابلو فروشگاه حرفه ای تر باشد، نتیجه کار تمیزتر و زیباتر خواهد بود. در نظر داشته باشید نصب این تابلو تبلیغاتی احتیاج به دانش و تخصص زیادی دارد. از همین رو بهتر می باشد انجام این کار را به شرکت های تابلو سازی محول کنید.

بیشتر بخوانید: نماشویی ساختمان چیست؟

انواع تابلوهای تبلیغاتی

قبل از اینکه در مورد روش نصب و مراحل اجرای تابلو فروشگاه مطالعه کنید، بد نیست با انواع تابلوهای تبلیغاتی آشنایی پیدا کنید. با یک گشت و گذار معمولی در سطح خیابان های شهر تنوع قابل توجه تابلوهای تبلیغاتی را خواهید دید. در یک دید کلی می توان این تنوع جذاب را در دسته بندی زیر قرار دارد.
•   انواع تابلوهای بنر و فلکسی
•   انواع تابلوهای بیلبورد
•   انواع مختلف تابلوهای نئون
•   انواع تابلو پولکی
•   انواع تابلوهای لایت باکس
•   انواع تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری
•   انواع تابلوهای چلنیوم حروف برجسته

از پر اهمیت ترین و پرکاربردترین این تابلوها می شود به تابلوهای چلنیوم اشاره داشت. این تابلوها به صورت کاملاً برجسته ساخته شده و ویژگی نورپردازی هم دارند. در ساخت تابلو چلنیوم از انواع گوناگون چلنیوم، فلز استیل، پلاستیک پلکسی و … استفاده می گردد. ظاهر زیبا و برجسته تابلو چلنیوم، تابلو فروشگاه شما را به نقطه قوت کسب و کارتان مبدل می سازد.

مراحل نصب تابلو فروشگاه

همان گونه که بیان شد، تنوع قابل توجهی در تابلوهای فروشگاه موجود است. ولی از آنجایی که چلنیوم ها محبوب تر هستند و استفاده از آنها بیشتر می باشد، در این مطلب به بررسی مراحل نصب تابلو چلنیوم خواهیم پرداخت. بعد از طراحی کامل تابلوهای چلنیوم و بریدن حروف آن، قطعات بدست آمده مونتاژ شده و جهت نصب آماده سازی می گردد.
نصب تابلو فروشگاه با یک زیرسازی مستحکم و ایمن شروع می شود. برای آغاز اول یک پلات کاغذی از طرح اولیه تهیه نموده و در محل نصب قرار میدهیم. بعد ورق های پی وی سی چلنیوم را بر روی طرح گذاشته و به کمک پیچ در جای خود محکم می نمائیم. پس از اینکه نصب پی وی سی تمام شد، اگر تابلو نور دار بود، اقدام به نصب لامپ های اس ام دی می نمائیم.
برای اینکار کافی می باشد سیم های لامپ ام اس دی را با سوراخ نمودن محل های موردنیاز، به پشت تابلو انتقال داده و به تقسیم کردن جریان بپردازیم. این مرحله از کار احتیاج به دانش و تخصص زیادی دارد و از عهده اشخاص ناشی و مبتدی بر نمی آید. بعد از انجام مراحل نورپردازی و تقسیم جریان، کارکرد لامپ های اس ام دی را تست می نمائیم.
در آخرین مرحله از نصب تابلو فروشگاه، حروف برجسته چلنیوم را بر روی ورق های پی وی سی گذاشته و با پیچ های کوچک و محکم، به همدیگر وصل می نمائیم. برای زیاد کردن جذابیت تابلو، می شود با استفاده از متریال چلنیوم، اول و آخر محل اتصال حروف را کاور کرد تا زیر کار مشاهده نشود.
انجام این کار به تمیزی و ظرافت کار کمک زیادی می نماید. هرچقدر وسواس و ظرافت نصب زیادتر باشد، جلوه خارجی طرح تابلو فروشگاه شما هم بیشتر خواهد شد. در نظر داشته باشید تمام این مراحل باید توسط کارشناسان باتجربه انجام شود.

بیشتر بخوانید: سه روش اصلی برای نماشویی ساختمان

قوانین نصب تابلو فروشگاه

برای نصب تابلو مغازه نیاز می باشد از قوانین نصب پیروی نمائید. اصولا قوانین نصب تابلوهای تبلغاتی دو دسته کلی هستند. این قوانین مهم برای تأمین ایمنی و نصب بر اساس اصول شکل گرفته اند.

قوانین نصب تابلو فروشگاه دارای نور

برای نصب تابلوهای نورپردازی شده قانون های سختی موجود نیست. شما قادر هستید این تابلوها را بر روی ساختمان های تجاری، حتی اگر پنجره دارید هم نصب نمائید. نصب این تابلوها در تراس و بالکن هم آزاد می باشد. به شرط اینکه اندازه تابلو بزرگتر از بالکن و دیوار نبوده و از آن فراتر نرود.

سخن آخر

نصب تابلو فروشگاه بهترین روش برای معرفی خلاصه و مفید کسب کار شما می باشد. با انجام این کار قادر هستید برند تجاری خود را در ذهن مشتریان ثبت نمائید. برای اینکه تابلو فروشگاه جلوه زیبایی از خود نمایش دهد، نیاز می باشد به صورت دقیق و با ظرافت زیادی نصب گردد. نصب حرفه ای تابلو فروشگاه کمک می نماید تا ایمنی آن هم در حین عملکردهای طولانی مدت، حفظ گردد.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *