منوی دسته بندی

شستشوی نمای ساختمان رنو پارس | شستشوی نما آرین ایراتا با طناب

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

در شهر های بزرگ مثل تهران و یا حتی شهر های کوچک آلودگی هوا علاوه براینکه نقش زیادی در زندگی و سلامت بشر دارد،این عامل روی ساختمان ها نیزاثر بدی می گذارد و باعث کدر شدن نمای ساختمان شما می شود اما نگران نباشید شرکت آرین ایراتا با سابقه ای باور نکردنی و افراد مجربی که در شستشوی نمای ساختمان دارد به کمک شما می آید تا با کمترین هزینه شست و شوی نمای ساختمان خود را با خیالی راحت به ما بسپارید.

شستشوی نمای ساختمان

شستن نمای ساختمان به خصوص برای ساختمان های قدیمی ضرورت بیشتری دارد. آلاینده ها و ذراتی که روی سنگ های ساختمان مینشیند در اثر باران و با گذشت زمان موجب کاهش کیفیت نما می شوند که باید با شستشو نما ساختمان این مشکل را برطرف کرد.

سه روش اصلی برای شستشوی نمای ساختمان وجود دارد:

آب

مواد شیمیایی

روش های ساینده

روش های ساینده همچون سنگ زنی،سنباده زنی و انفجار توصیه نمی شو، زیرا مواد سطحی را به همراه خاک و رنگ ساختمان از بین می برند. از این رو گزینه های شست و شوی نمای ساختمان با آب و مواد شیمیایی مورد جز بهترین گزینه ها محسوب می شوند که هر دو بی خطر و موثر هستند.

شستشوی نما با ابزار های متفاوتی انجام می شود که از این ابزار ها شامل شستشوی نما با واترجت،نانو و رزین نماو… می باشد.امروزه علاوه بر شستشوی نما با سندبلاست و واترجت نوع دیگری از شستشو مورد توجه است که به شستشو با مواد نانو معروف است.

واترجت

همچنین برای اینکار، از دستگاه واترجت های بسیار قوی استفاده می گردد.دستگاه واترجت صنعتی آب را با فشار بالا از درون مخزن خود به بیرون هدایت می کند و از طریق کارتکی مخصوص موجب پاک شدن سطح نما و لایه برداری می گردد.

شستشوی نما

به طور کلی ابزار های شستشوی نمای ساختمان به شرح زیر است:

شستشوی نما با واترجت

شستشو با سندبلاست

با استفاده از داربست

شستشوی نما با آویزان شدن از طناب

و..

رضایت شما را در کار شستشو نما ساختمان یا شستشو نما تضمین می کنیم.

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نما شامل شستشوی انواع نمای ساختمان (شیشه،سنگ،کامپوزیت و…)می باشد که شرکت آرین ایراتا با توجه به نیاز کارفرما آماده همکاری لازم می باشد

با تشکر شرکت آرین ایراتا

مجری سخت ترین امور در ارتفاع

با تکنیک دسترسی با طناب

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید:

09197921711

02188044865
Sending
User Review
5 (2 votes)

یک نظر

  • payam گفت:

    شستشوی نما آرین ایراتا

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *