منوی دسته بندی

شستشوی نمای ساختمان ها

شستشوی نمای ساختمان - شستشوی نما - نماشویی - تعویض شیشه نمای ساختمان - پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09124652126

شستشوی نمای ساختمان یکی از موارد مهمی است که شما در هر زمان می توانید به آن نیاز داشته باشید. ما در گروه خدمات ساختمانی آرین ایراتا واسطه نیستیم  و گروه اراته دهنده تمامی خدمات هستیم. ما در این مطلب به مبحث شستشوی نمای ساختمان می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

روش های شستشوی نما ساختمان

شستشوی نما جهت تمیز کردن نما از جرم و گردوخاک استفاده می شود. این خدمات نسبت به نیاز با ابزار آلات متفاوت و مواد و مصالح مختلفی ارائه می شود.

در زمان شستشوی نمای ساختمان برای نماهایی مانند: غیر شیشه ای و غیر گلس از واتر جت صنعتی و موادهای شوینده و ساینده استفاده خواهیم کرد.

کار واتر جت، پمپاژ آب با فشار زیاد بر روی سطوح مد نظر و مخلوط مواد ساینده و آب را انجام می دهد.

در خدمات شستشوی نما باید دقت کرد هر نمایی را با مواد ویژه خود آن نما مورد شستشو قرار بدهیم.

تمیز کردن نما فقط باید با مواد ویژه ی خود پاک شود و اگر با موادها و ابزارهای آلات غیر استاندارد انجام شود آسیب جدی امکان دارد بر سطوح وارد شود.

موادهای ساینده

موادهای ساینده قابل استفاده در خدمات سیلیس 2 دهم است که به وسیله ی خلع واتر جت با آب مخلوط می شود و با فشار بالا بر روی سطح نما پرتاب می شود. این امر تمامی لکه های سخت و جرم و رنگ سیمان و گچ و… را از روی سطوح پاک خواهد کرد. یا جهت لایه برداری از سطوح آجری و بهتر شدن نماهایی که باعث تیرگی شده اند یک روش خوب واتر بلاست است که با استفاده از آب و سیلیس انجام میگیرد.

اگر به دنبال یک تیم حرفه ای برای نماشویی خودتان هستید تنها لازم است با گروه آرین ایراتا تماس بگیرید. تیم ما و کارشناسان ما در 7 روز هفته آماده ارائه راهنمایی و پذیرش حضوری و تلفنی و ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان در کرج می باشد.

تیم ما کاملترین کیفیت خدمات را با هزینه مناسب برایتان انجام خواهیم داد.

برای مشاهده نمونه کارها و کیفیت خدماتمان تنها لازم است به صفحه نمونه کارهای ما رجوع کنید.

اگر به دنبال یک هزینه مناسب جهت خدمات شستشوی نمای ساختمان می باشید باید گفته شود که:

عوامل زیادی در معین کردن قیمت جهت این سرویس مرتبط می باشد آسان ترین راهکار جهت اطلاع از میزان هزینه ای که باید جهت شستشوی نما مصرف کنید تنها لازم است با ما تماس گرفته شود ما برآورد هزینه را انجام خواهیم داد و به اطلاع شما می رسانیم.

برای از بین بردن جرم و گردو غبار از نمای ساختمان راه ها و متدهای زیادی وجود دارد که کار نماشویی با استفاده از واتر سندبلاست ،واتر جت ،اسید شویی ،مواد جرم زدا و …. روش ها در این سرویس انجام می شود.

لازم است جهت نمای سیمانی که باعث جرم و کثیفی می شود در مرحله اول نما با آب خالی و واتر جت شسته می شود و بعد از آن ترک های سطوح نما مرمت می شود و با رنگ مختص به نما می پوشانند.

لازم است بگوییم پاک کردن سطوح بیرونی ساختمان بدون تماشای ساختمان قیمت تقریبی گفته می شود و لازم است بازدید حضوری انجام شود.

جهت اطلاع دقیق لازم است با کارشناسان و متخصصان و یا بازدید حضوری تماس گرفته شود.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

شستشوی نمای ساختمان با واتر جت

واتر جت یکی از با اهمیت ترین ابزار جهت شستشوی نمای ساختمان است. واتر جت های صنعتی لازمه خدمات نماشویی است.

به دلیل اینکه تبه وسیله ی واتر جت آب با فشار بالای پمپاژ و با مواد شوینده و یا ساینده ترکیب می شود و باعث پاک شدن سطوح نما می شود.

واتر جت ها دارای دو نوع 3 فاز و تک فاز هستند که نسبت به فضا و منطقه استفاه می شوند.

اگر جهت شستشوی نمای ساختمان نیازمند واتر جت تک فاز باشد حالت رزرو برای شما انجام می شود. این علت به دلیل تعداد زیاد درخواست خدمات بالا در منطقه هایی که فاقد برق سه فاز هستند استفاده می شود و به علت محدودیت ما برای واتر جت تک فاز این گروه و شرکت ما حالت رزرواسیون انجام می شود.

هزینه شستشوی نمای ساختمان چگونه حساب می شود؟

پاک کردن و جرم زدایی دوره ای نمای ساختمان یکی از کارهای مهم و اساسی جهت محافظت از نمای ساختمان در مقابل فرسودگی و نفوذ جرم به بافت نما است که اگر از این خدمات استفاده نشود باعث فرسودگی نما و مالک را نیازمند ترمیم و بازسازی دوباره خواهد کرد.

شستشوی نمای ساختمان چگونه انجام می شود؟

روش ها و ابزار متفاوتی در ارائه این خدمات استفاده می شود و نسبت به نوع نما تجهیزات و متریال های متفاوتی استفاه خواهد شد. استفاده از واتر جت های صنعتی مواد رسوب زدای صنعتی واتر سندبلاست کارترها واترکاتر و چندین روش دیگر روش های اجرایی هستند که جهت این خدمات نیازی به داربست نیست.

خدمات شستشوی نمای ساختمان با طناب

شستشوی نمای ساختمان با طناب یکی از راه های ارائه خدمات نماشویی و شستشوی نما است. در این روش جهت ارائه خدمات نیازی به داربست بندی نخواهد بود و با استفاده از روشهای راپل نمای ساختمان پاک و شسته خواهد شد.

مزیت های روش بدون داربست

  • کاهش هزینه داربست
  • عدم اشغال فضا
  • سرعت ارائه خدمات بالا
  • ایمنی بالاتر

پاک کردن شستشوی نمای ساختمان با داربست و همینطور سنتی

استفاده از داربست بندی نما جهت پاک کردن نمای ساختمان یکی دیگر از راه های ارائه خدمات است که کاربرد زیادی دارد.

استفاده از این راه ها هزینه داربست را بر هزینه خدمات اضافه می کند و همینطور داربست بندی می تواند هم توسط کارفرما و هم توسط تیم ما انجام شود که به انتخاب کارفرما است.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *