منوی دسته بندی

شستشوی نمای شیشه ای

شستشوی نمای شیشه ای - شستشوی نما با طناب - نماشویی ساختمان - کار در ارتفاع - شماره تماس: 09197921711 - شماره تماس: 09124652126

ما در این مطلب به مبحث شستشوی نمای شیشه ای می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

شستشو دادن نمای شیشه ای

کارهایی که در ارتفاع ساختمان انجام می شود شامل شستشوی شیشه های نما و نماشویی شیشه و شستشوی پنجرهای نمای ساختمان و تمام خدمات تمیز کردن نما و نظافت نما بدون وجود داربست قابل انجام است. نماشویی ساختمان ها به طور کاملا تخصصی است و حتما نیاز است که اول نما دیده شود.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

شستشو دادن انواع مختلف نماها:

  1. شستشوی شیشه های نمای ساختمان
  2. شستشوی پنجره های نما
  3. نماشویی کامپوزیت
  4. شستشوی نماهای سیمانی
  5. شستشوی سنگ نماها
  6. شستشوی نماهای آجری

شستشوی شیشه ی نماها

به منظور انجام خدمات نماشویی شیشه و شستشوی پنجره نما نیاز است که دانست چه مدت است که نما شستشو داده نشده است.

چون در صورتی که شیشه های نما به مدت طولانی تمیز نشده باشد, احتیاج است که به دو حالت شسته بشود یعنی مرحله اول شستشو با واترجت به منظور از میان بردن خاک و گل و غبار روی شیشه و مرحله دوم شستشو به طور دستی یعنی مواد شوینده به همراه ابر و طی به خصوص.

اما در صورتی که پنجره های ساختمان به طور منظم و یا سالانه شستشو داده شده باشد با یک بار ابر و طی تمیز می شود. در این کار داربست هیچ گونه دخالتی در نظافت نما ندارد و تمام خدمات با طناب راپل اجرا می شود.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما بدون استفاده از داربست

نماشویی کامپوزیت

کامپوزیت و یا همان ورقه های نصب شده بر روی ساختمان نیز به روشی که برای شستشوی شیشه های نما انجام می شود در این مورد نیز استفاده می شود.

به علت سیقلی بودن جنس کامپوزیت مانند شیشه از دو نوع نماشویی دستی و شستشو با دستگاه واترجت استفاده می شود.

در صورتی که به هر علتی شستشوی نما به تعویق بیفتد و یا سال های طولانی نما شستشو داده نشود.

کثیفی هایی که روی نما ایجاد شده است به جرم تبدیل می شود و این کار امکان دارد به نما صدمه بزند.

بنابراین بهتر است هر ۶ ماه یک دفعه نمای ساختمان شستشو داده شود

بیشتر بخوانید: تجهیزات ایمنی برای کار در ارتفاع

شستشو دادن نماهای سیمانی

به منظور زدودن کثیفی و گردو غبار از روی نمایی که جنس آن از سیمان باشد از دستگاه واترجت استفاده می کنیم

دستگاه واترجت دستگاهی می باشد که آب را با فشار زیاد پمپ میکند و به سطح نما می پاشد

توانایی این دستگاه میان ۲۵۰ تا ۳۰۰ بار واقعی می باشد.

بیشتر بخوانید: شستشوی نمای ساختمان با طناب

شستشو دادن سنگ نما

سنگ نما انواع گوناگونی دارد به عنوان مثال:

برای شستشو دادن سنگ نمایی که جنس آن از سنگ تیشه باشد راه سندبلاست مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه سندبلاست دستگاهی می باشد که آب را به همراه شن به خصوصی که سیلیس نامیده می شود به سطح نما می پاشد.

به بیان ساده تر دستگاه لایه بردار گفته می شود که جرم و کثیفی که درون نما نشسته است را پاک می کند

برای شستن سنگ تراورتن و شستن سنگ گرانیت نیز از واترجت و دستگاه کارواش استفاده می کنند.

شستشو دادن نمای آجری

برای تمیز کردن و نظافت نماهای آجری از سندبلاست استفاده می کنند چون آجر نما جرمگیر است و واترجت اثر زیادی روی آن نمی گذارد

همه ی خدمات به روش راپل و کار در ارتفاع با طناب ROPE ACCESS قابل انجام است.

شیشه ها و پنجره های ساختمان در ارتفاع بالایی قرار گرفته اند که از دسترس دور می باشد. توصیه ما به شما نماشویی شیشه و پنجره ساختمان با طناب می باشد.

در راه شستشو دادن شیشه ی نما با طناب نماکار به طور کامل به سطح خارجی نمای شیشه و پنجره ها دسترسی دارد و به علاوه از یک تکیه گاه متناسب برخوردار می باشد تا با مدت زمان کافی با بهترین کیفیت نماشویی شیشه را به انجام برساند.

شستشوی شیشه ی نما به وسیله طناب و بدون داربست یکی از بهترین روش ها برای نظافت شیشه راه پله و پنجره های ساختمان های آپارتمانی می باشد که با هزینه ی معقول و کیفیت بالایی انجام میپذیرد.

نماشویی شیشه های ساختمان قسمتی از نماشویی می باشد که بهتر است با ابر و طی انجام بشود و تا حد امکان از گرفتن مستقیم فشار آب زیاد به شیشه بپرهیزیم. شستشو دادن شیشه نمای ساختمان توسط طناب راپل و بدون داربست قابل انجام می باشد.

بیشتر بخوانید: نماشویی ساختمان چیست؟

نماشویی شیشه ها

نماشویی شیشه ی ساختمان از داخل توسط ساکنین انجام می شود ولی بحث ما تمیزی شیشه از خارج می باشد که به طور معمول در دسترس نمی باشد حتی اگر دسترسی کمی هم داشته باشد، به علت عدم سطح اتکای کافی نمی توان به طور کامل نظافت کرد. در اینجا می شود با استفاده از طناب راپل از پشت بام فرود آمد و سطح دسترسی خوبی به سطح خارجی شیشه داشت و نماکار این گونه شروع به تمیز کردن نمای شیشه ای می کند. نماشویی شیشه با واترجت ابر و تی شویی قابل انجام می باشد.

شستشو دادن پنجره نما

دسترسی به پنجره ها همیشه یکی از دغدغه های ساکنین آپارتمان ها و برج ها می باشد که زمان نظافت به مشکل بر می خورند و هم اکنون شرکت آرین ایراتا با دسترسی طناب و کار درارتفاع این دغدغه را به طور کامل رفع کرده است و شما در هر طبقه ی برج که باشید بدون وجود هرگونه محدودیتی با فرود از نمای ساختمان و ایستادن در ارتفاع دلخواه شروع به نظافت اساسی و شفاف کردن شیشه ی شما خواهیم کرد تا قاب پنجره های شما به طور کامل شفاف و پاکیزه شود.

شستشو دادن شیشه های نمای ساختمان با طناب راپل قابل انجام می باشد.

در این روش ما از بهترین مواد شوینده به جهت پاک کردن سخت ترین رسوبات شیشه و کثیفی ها استفاده می کنیم تا یک پاکیزگی بدون قید و شرط را به دیدگانتان تقدیم کنیم و این حاصل سال ها تجربه و مهارت و پروژه های موفق می باشد.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *