منوی دسته بندی

شستشوی نما با راپل

شستشوی نما با راپل -نورپردازی نما -پیچ رولپلاک نما - شستشوی نما با طناب - نماشویی - شماره تماس: 09124652126

ما در این مطلب به مبحث شستشوی نما با راپل می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و شستشوی نما با راپل و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

شستشوی نما توسط راپل کار

یکی از خدماتی که نقش تاثیرگذاری در زیبایی نمای ساختمانی ایفا می کند. عملیات نماشویی ساختمان با راه های گوناگونی انجام می شود ولی در این میان استفاده کردن از راپل یکی از مدرن ترین تکنیک های انجام کار نماشویی ساختمان به حساب می آید که در برابر راه سنتی به کار گرفتن و استفاده کردن از داربست اولویت خاصی دارد.

به گونه ای که در حال حاضر در میان جوانان شهرت خاصی دارد. جوانان به علت میزان بالای درآمد این حرفه و وجود هیجان به آن گرایش بسیاری پیدا کرده اند، به گونه ای که تعداد افراد با شهامت و شجاع وارد شده به این شغل هر روز نسبت به دیروز افزایش پیدا می کند.

در شهرهای بزرگ به دلیل تردد و رفت و آمد ماشین آلات و وجود کارخانه های صنعتی مقدار آلودگی خیلی زیاد است که این آلودگی به صورت لایه ای از کثیفی و جرم روی نمای ساختمانی بافت شهر اثر گذاشته و فضای شهر را پر می کند از ساختمانی هایی آلوده با ظاهر خیلی زشت. ولی شرکتهای معتبر خدمات نما کار نماشویی توسط راپل را توصیه می نمایند که در ادامه درباره ی این موضوع توضیح بیشتری خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: کار در ارتفاع ساختمانی

راپل چیست؟

راپل در گذشته بیشتر در فرود از صخره های مرتفع استفاده می شد ولی با گذشت زمان استفاده از آن در برخی مناطق سخت شهرت و کاربرد زیادی را به خودش اختصاص داده است. راپل در اصل تمام مراحل فرود از یک ارتفاع معین و به نقطه صفر و عبورهای عرضی با کمک لوازم تخصصی کار در ارتفاع راپل را شامل می شود. ولی افرادی که در این حوزه کار می کنند راپل کار می باشند.

خدماتی که در نماشویی با راپل ارائه می شود

توجه کنید که بعد از محیط داخلی ساختمان بدون شک نمای ساختمان مهمترین قسمتی می باشد که توجه ساکنان و سایر افراد بیرون از ساختمان را به سمت خود جلب می کند و در حقیقت  زیبایی و تمیز بودن نمای ساختمان یک کار ضروری در هویت بافت شهر و معرفی کردن آن است. در صورتی که نمای ساختمان تمیز و بدون جرم، غبار و آلودگی باشد در نتیجه اثر زیادی در مقدار افزایش فروش خواهد گذاشت و مشتری بیشتر از قبل به خرید ساختمان ترغیب خوهد شد. تمیزی نمای ساختمانی در یک شهر سبب می شود هر نوع بیماری و میکروب از بین رود و افراد از زندگی کردن در آنجا لذت ببرند و آرامش زیادی داشته باشند. ولی در این میان شرکتهای معتبر خدمات نما در حیطه ی راپل کمک زیادی به نماشویی خوب و تمیزی بافت شهر خواهند کرد که فقط با جستجو در اینترنت نام معتبرترین های آن ها را در شهر محل سکونتتان می توانید به راحتی پیدا کنید.

خدمات نماشویی با چه موادی انجام می شود؟

در جواب این پرسش باید بگوییم که شستشوی نما توسط  دستگاه های به خصوص و موادی مثل سیلیس، در برخی موارد نانو انجام می پذیرد. در شیوه ی راپل یا کار در ارتفاع راه دسترسی به نمای ساختمان و دورترین بخش ها که کارگر معمولی هم از عهده ی آن برنمی آید با کمک متخصصان دوره دیده و مجرب راپل کار انجام می شود و به تمام قسمت های ساختمانی مشرف خواهند بود.

شیوه ی شستشوی نما با راپل و نماشویی دستی

در صورتی که سطوح نمای ساختمان درخشان باشد مثل: نمای شیشه ای، کامپوزیت می بایست با کمک سرکه صنعتی و محلول آب، الکل و مواد شوینده اسیدی و قلیایی توسط دستمال نانو و همچنین تیم راپل کار در قسمت ارتفاعات انجام شود.

بیشتر بخوانید: شستشوی نمای ساختمان ها

شستشوی نما توسط راپل و نماشویی با دستگاه واترجت

شستشوی نمای ساختمان توسط دستگاه واترجت جهت از میان بردن تمام کثیفی و آلودگی نمای ساختمان همراه با فشار آب خیلی زیاد انجام می پذیرد. ویژگی این دستگاه می تواند آب شهری را همراه با فشار بالا پمپ کند. این دستگاه در شیوه ی شستشوی نما با راپل انجام می پذیرد.

و توانمندی این دستگاه و فشار آب بالا به اندازه ای می باشد که خواهید توانست سطوح گوناگون نما از جمله آجری، سیمانی، برج مرتفع را به صورت کامل بشوید و مواد سیلیس با آب ترکیب شود و سنگ را شفاف کند و کیفیت سنگ را چند برابر بالاتر می برد.

شستشوی نما با راپل به وسیله ی دستگاه واترسندبلاست

در صورتی که نمای ساختمانی به میزانی دچار کثیفی و جرم گرفتگی شده باشد که توسط دستگاه واترجت پاکیزه نشود ناچارا گروه راپل کار مجبور می شوند از دستگاهی با توانایی و فشار آب قدرتمندتری استفاده کنند که این دستگاه واتر سند بلاست است که می تواند فشار آب را تا چندین برابر بالا ببرد.

البته این دستگاه همراه با تزریق سیلیس بیشتری می باشد. راپل کاران با کمک دستگاه واتر سند بلاست نماهای سنگی، آجری، سیمانی، رومی و ..را در ارتفاع می شویند.

بیشتر بخوانید: اجرای رنگ نما با طناب

شستشوی نما با راپل به وسیله دستگاه واترجت آب گرم

در این شیوه سطوح نماهایی از ساختمان که به کثیفی و چربی زیادی دچار می باشند و همینطور نماهای تاریخی که سطح نماها کهنه شده باشند توسط آب گرم شسته می شوند به گونه ای که به بافت نما صدمه ای وارد نیاید.

 برطرف کردن ترک سیمانی

این عمل با دقت بالایی توسط راپل کار انجام می پذیرد. کارگر معمولی به علت متخصص نبودن هر کاری را نمی تواند انجام دهد. ولی راپل کار به علت آموزش ها و دوره های کوتاه مدتی که جهت کار کردن در ارتفاعات گوناگون دیده است روی طناب و نمای مرتفع با تسلط لازم کار را به شکل صحیحی انجام خواهد داد. دستگاه های واترجت آب سرد، موتوربنزینی، برقی، ثابت مرکزی از مجموع دستگاه های نماشویی با راپل هستند.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ، شستشوی نما با راپل ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  شستشوی نما با راپل و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب و شستشوی نما با راپل . نورپردازی نما

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *