منوی دسته بندی

شستشوی نما توسط راپل کار

شستشوی نما توسط راپل کار - نورپردازی نما - پیچ رولپلاک نما - شستشوی نما با طناب - نماشویی - شماره تماس: 09124652126

ما در این مطلب به مبحث شستشوی نما توسط راپل کار می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

شستشوی نما توسط راپل کار

نماشویی ساختمان در آرین ایراتا توسط گروه راپل کاران مجموعه انجام می گیرد و شستشوی نمای ساختمان با استفاده کردن از طناب های مخصوص انجام می شود.

مزیت های نماشویی ساختمان با راپل

شستشوی ساختمان و نمای آن یکی از خدمات تخصصی محسوب می شود. اصولاً این عملیات به وسیله راپل کار حرفه‌ای انجام می گیرد، چون آلاینده‌های موجود در هوا که از دود خودروها و کارخانه ها ایجاد میشود، همینطور گرد و غبار و باران‌های اسیدی بر نمای ساختمان نشسته و سبب اثر مخربی مانند تیره، کدر شدن و در حقیقت زشت شدن نمای ساختمان میشود. شستشوی نمای ساختمان‌ها به شیوه های متعددی انجام می شود، ولی برای ساختمان‌هایی با ارتفاع بلند و عظیم الجثه شستشو خیلی سخت می باشد و احتیاج به طناب است. در این مقاله به علت اهمیت زیاد نماشویی ساختمان به بررسی شستوشوی نما توسط راپل کار پرداخته‌ایم.

شستشوی نمای ساختمان توسط راپل

 حتما شخص راپل کار می بایست بداند کارش از حساسیت زیادی برخوردار است و ایمنی های موردنیاز برای شستشوی نمای ساختمان را رعایت نماید.

راپل کار کیست؟

به فرد یا تکنسینی که همه ی دوره های کار در ارتفاع توسط طناب را دیده باشد و بتواند خدمات گوناگون در ارتفاع و نمای ساختمان را به وسیله لوازم مربوطه انجام دهد راپل کار می گویند. راپل کاری نامی می باشد که گاهی به این حرفه گفته می شود. فرد راپل کار حتما باید از آمادگی جسمانی کافی برخوردار باشد و دارای بیماری های زمینه ای نباشد. مهمترین موردی که برای یک راپل کار و حرفه راپل کاری اهمیت زیادی دارد عدم آلودگی شخص به مواد مخدر می باشد.

موارد استفاده از راپل

به صورت کلی راپل را می شود در سه زیر شاخه اصلی طبقه بندی کرد.

مورد اول استفاده کردن از راپل در تفریح است. برای مثال تفریحاتی مانند زیپ لاین، بانجی جامپینگ و تفریحاتی از این قبیل می باشد که در آنها به طریقی طناب استفاده می شود و حالت معلق بودن و فاکتور ارتفاع دخالت دارد.

مورد دوم استفاده کردن از راپل در ورزش است. رشته هایی مانند کوهنوردی و صخره نوردی اصلی ترین رشته هایی هستند که تکنیک های راپل را مورد استفاده قرار می دهند.

ولی مورد سوم و مهمترین شاخه استفاده از راپل در اعمال صنعتی و خدمات ساختمانی است که در حال حاضر به صورت چشمگیری رشد کرده و جایگاه ویژه ای در انجام کارای ساختمانی و صنعتی دارد. با ورود راپل به صنعت و ساختمان به نوعی انقلابی بزرگ در این حوزه ها ایجاد شد که بشر را در انجام دادن کارهایی که در ارتفاع انجام می شود به صورت عجیبی رو به جلو حرکت داد.

مواقعی که لازم می باشد شستشوی نمای ساختمان انجام شود به صورت فهرست وار در زیر آمده است :

1- مهمترین موردی که برای شستشوی نمای ساختمان می بایست در نظر داشت می تواند زیبایی نمای ساختمان باشد زیرا نمای ساختمان هنگامی که کثیفی و چرک آن را فرا می گیرد و مدتی از موقع نصب نما می گذرد با گذشت زمان باعث می شود که نما زیبایی و جذابیت اولیه خودش را از دست دهد و همین مهمترین دلیل برای شستن نمای ساختمان می باشد.

2- در حال حاضر با توجه به آلایندگی های موجود در آسمان که باعث شده است نماهای ساختمان ها بیشتر در معرض آلودگی و آلایندگی قرار گیرند و همینطور این موضوع سبب شده است که نمای ساختمان ها جلوه زشتی را به خودشان بگیرند که لازم می باشد شستشوی نمای ساختمان ها انجام شود.

3-موضوع دیگری که می شود به آن اشاره نمود که احتیاج می باشد کار شستشوی نمای ساختمان انجام گیرد بحث تعمیرات و نگهداری نمای ساختمان است که می توان گفت که به علت اینکه عوامل محیطی بر روی نمای ساختمان شما اثرگذار است می بایست نسبت به تمیز نمودن و شستشوی نما به شکل دوره ای اقدام کرد تا احیانا سبب تخریب و از بین رفتن نما نشود.

شستشوی نما با دستگاه واتر سند بلاست

هنگامی که نمای ساختمان شما جرم های سفت و سختی به خودش گرفته باشد می توان از شستشوی نما با دستگاه واتر سند بلاست استفاده نمود که در این حالت نماشویی با استفاده کردن از فشار چند برابر آب که همراه با آن سلیس استفاده می گردد و با قدرت به سوی نما تابانده می شود تا بتواند جرم ها و کثیفی ها را از بین ببرد انجام می شود.

از دستگاه واتر سند بلاست جهت شستن نماهای آجری ، سنگی ، رومی ، سیمانی و … می شود استفاده نمود و همینطور هنگامی که از این دستگاه استفاده می گردد اگر آب خالی برای شستن نما کافی نباشد می توان از سیلیس استفاده نمود که خیلی مکمل قوی است زیرا باید بتواند نماها را از آلودگی و جرم پاک کند.

شستشوی نما توسط دستگاه واتر جت

در این شیوه با استفاده کردن از دستگاه سه فاز که بیشترین سرعت فشار آب که به نما پرتاب می شود 300 بار می باشد می توان نماشویی ساختمان را به انجام رساند. در این حالت می شود گفت که کثیفی و چرک ها را تمیز می نماید و باعث می شود که نمای شفاف و پاکیزه ای را داشته باشید.

در این شیوه می توان گفت که نماشویی توسط دستگاه واتر جت خیلی فوق العاده و بی نظیر است زیرا در این شیوه سبب می شود که نمای ساختمان به بهترین شکل ممکن شسته شود و هر نوع آلودگی که در نما باشد از بین برود.

هزینه ها و قیمت شستشوی نمای ساختمان

هزینه شستشوی نما به عواملی از جمله میزان مساحتی که می بایست نماشویی انجام شود و این میزان هم درباره ی ارتفاع و هم درباره ی عرض ساختمان می تواند در قیمت نماشویی اثر داشته باشد و البته مقدار کثیفی نمای ساختمان در تعیین قیمت اثر خواهد داشت و اگر نمای ساختمان دارای اشکال و ایرادهایی باشد که می بایست از طریق پیچ و رولپلاک کردن نما رفع گردد شامل هزینه ی جداگانه ای خواهد شد.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب , برش کاری  – نماشویی – جوشکاری ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *