منوی دسته بندی

مراحل رنگ کاری نمای بیرونی ساختمان

رنگ کاری نمای بیرونی ساختمان - نماشویی - اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان - رنگ آمیزی نما - رنگ آمیزی نما با طناب -شماره تماس: 09124652126

وقتی صحبت از رنگ آمیزی بیرونی به میان می آید. اشتباهات به معنای مشکلات ظاهری یا عملکردی آینده است. و نه بار از هر 10، اشتباهات قبل از شروع نقاشی انجام میشود.  یکی از موضوعات تکراری که در جلسات و از نشریات تجاری می‌شنوم این است که اگر تلاش کافی برای آماده شدن برای یک کار رنگ آمیزی داشته باشید. کاری که مشتری شما اغلب نمی‌بیند. با یک کار رنگ‌آمیزی آسان‌تر و طولانی‌تر سود خواهد برد. ما در این مطلب به مبحث مراحل رنگ کاری نمای بیرونی ساختمان میپردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

بیشتر بخوانید: رزین نمای ساختمان چیست

مراحل رنگ کاری نمای بیرونی ساختمان

یکی از راه هایی که کیفیت را تضمین می کنم. رویکردی جامع برای آماده سازی رنگ است.

در حالی که ده ها ابزاری وجود دارد که ما در خط کار خود به عنوان نقاش از آنها استفاده می کنیم. یکی از موثرترین آنها چک لیست روش عملیاتی استاندارد ما بوده است. این چک لیست برای انجام درست کار رنگ بیرونی در هر زمان مفید بوده است. 

مراقب آب و هوا باشید

انتظار برای شرایط مناسب قبل از شروع بتونه کاری و رنگ آمیزی بسیار مهم است. خرابی رنگ اغلب به دلیل عدم دادن زمان کافی برای خشک شدن است که شامل در نظر گرفتن آب و هوا نیز می شود. 

شما باید از دمای زیر 50 درجه فارنهایت و بالای 80 درجه فارنهایت اجتناب کنید. خیلی سرد است و تراکم شروع به تشکیل در لایه بالایی می کند. خیلی داغ است و رنگ خیلی سریع خشک می شود. 

حتی در دمای مناسب، باید به خورشید توجه کنید. اگر در زیر نور مستقیم خورشید رنگ کنید. سطح بالایی رنگ ممکن است زودتر از موعد خشک شود و منجر به ایجاد تاول و حباب شود. اگر عجله دارید. ممکن است مجبور شوید نقاط را اصلاح کنید یا حتی همه چیز را با هزینه خود دوباره انجام دهید. 

 

مرحله 1: محافظت و پوشش 

یکی از مهمترین مراحل محافظت و پوشاندن هر چیزی است که رنگ نشده است. رها کردن پارچه ها و ماسک نه تنها از آسیب جلوگیری می کند. بلکه به شما کمک می کند تا برای مشتریان و همسایگان سازمان یافته و حرفه ای به نظر برسید. 

ناودان ها و سرازیری ها: از بین بردن سرپایین‌ها رنگ‌آمیزی را آسان‌تر می‌کند. اما اکثر صاحبان ساختمان ها نمی‌خواهند به محدوده پروژه اضافه کنند. بنابراین ما آنها را پنهان می‌کنیم.
قرار دادن نردبان: رویه های ما از قانون 4 به 1 OSHA پیروی می کند: با هر 4 فوت ارتفاع، نردبان 1 فوت از خانه دورتر میشود.
چراغ های بیرونی: در صورت امکان از صاحبان ساختمان ها می خواهیم که چراغ ها را حذف کنند. اما زمانی که این گزینه نیست. آنها را کاملاً با پلاستیک و چسب نقاش می پوشانیم.
واحدهای پنجره: اگر سیستم های تهویه مطبوع پنجره ای را نمی توان برداشت، ما هر روز آنها را نقاب می زنیم. و نقاب می زنیم تا زمانی که ما در محل نیستیم قابل استفاده باشند.
گیاهان و محوطه سازی: عرشه ها، پیاده روی ها و دیوارها را با پارچه های قطره ای یا پلاستیکی می پوشانیم. فقط از پارچه های سبک برای پوشاندن گیاهان استفاده کنید. زیرا در زیر پلاستیک به اندازه ای گرم می شود که شاخ و برگ را از بین می برد.
بیشتر بخوانید: شستشوی نمای ساختمان ها

مرحله 2: خراش دادن و سنباده 

اگرچه برخی از نقاش ها مستقیماً به سمت واشر فشار می روند. ابتدا باید تمام رنگ های شل، پوسته شده یا حباب دار را با یک لیسه کاربید بتراشید که از دمیدن تراشه های رنگ در سراسر چمن جلوگیری می کند. بعد از سوهان زدن، تمام قسمت های سوهان را سمباده می زنیم.

ابتدا خراش دهید: خراش های با تیغه های کاربید قابل تعویض گران هستند. اما تیغه ها تیز هستند و برای مدت طولانی به همین شکل باقی می مانند. ابزار نقاشی 5 در 1 نیز برای تراشیدن ضروری است.
اغلب تمیز کنید: مطمئن شوید که مکان هایی که ممکن است تراشه ها بیفتند با پارچه های قطره ای یا پلاستیکی پوشانده شده باشند. تراشه ها را مرتباً جاروبرقی بکشید تا از ردیابی هرگونه آشفتگی در اطراف ملک یا وزش باد در اطراف جلوگیری کنید.
ایمنی سنباده کاری: جمع آوری گرد و غبار و ماسک های ذرات N95 از استنشاق گرد و غبار هنگام سمباده زدن جلوگیری می کند.
بعد ماسه بزنید: ما معمولاً مناطق خراشیده و ناهموار را با کاغذ 220 یا 150 گریت سنباده می زنیم. ما سنباده‌های مدار تصادفی خود را به یک واکس فستول با فیلتر HEPA متصل می‌کنیم تا گرد و غبار را از بین ببریم. هنگام سمباده زدن، فشار یکنواخت را اعمال کنید و با دانه ها سنباده بزنید. لبه های رنگ ماسه ای اطراف چوب لخت. (در صورت وجود رنگ سرب، هنگام تراشیدن احتیاط کنید و به هیچ وجه سمباده نزنید.)

مرحله 3: برای اسپری کردن به آن محلول بزنید 

اسپری یک روکش زیبا ایجاد می کند و نیمی از زمان مسواک زدن را می طلبد. اما توانایی اسپری کردن به آنچه در اطراف شما و آب و هوا است بستگی دارد.

سمپاشی ایمن: هنگام سمپاشی، حتما از ماسک تنفسی مناسب بر اساس پوشش استفاده کنید.

مرحله 4: زمان رسیدن به مرحله اول 

بهتر است کل ساختمان را در مقابل نواحی آسیب دیده پرایمینگ کنید، زیرا پرایمر به چسبندگی رنگ و پوشاندن زیرلایه کمک می کند. ما عموماً پرایمر را دقیقاً به رنگ پوشش بالایی رنگ میکنیم و از روغن استفاده می کنیم.

اسپری را تست کنید: قبل از اسپری کردن ساختمان، روی مقوا گذرها ایجاد کنید تا فشار مناسب را فشار دهید. دستورالعمل های سازنده پوشش را برای کمک به کاربرد بررسی کنید.
زمینه را آماده کنید: اسپری کردن باعث می‌شود که بتونه کاری و رنگ‌آمیزی بسیار سریع‌تر انجام شود.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

مرحله 5: زمان روکش کردن است 

رنگ لاتکس اکریلیک: مدرن پوشش رویه ترجیحی ما برای اکثر پروژه ها است. لاتکس خاصیت ارتجاعی‌تری دارد که از ترک‌های ناشی از تغییرات دما جلوگیری می‌کند و نفوذپذیری بیشتری به بخار دارد که از لایه‌برداری جلوگیری می‌کند. 

به آرامی خشک کنید: ما اغلب از اکستندر در پوشش های خود استفاده می کنیم که زمان خشک شدن را در روزهای گرم برای چسبندگی بهتر و خود تراز شدن کاهش می دهد. فرمول هایی برای محصولات مبتنی بر روغن و آب وجود دارد.

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان و نماشویی

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *