منوی دسته بندی

نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ساختمان

نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ساختمان - کار در ارتفاع با طناب - نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09124652126

ما در این مطلب به مبحث نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ساختمان می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نصب کردن بنر و تابلو | نصب کردن تابلو بدون استفاده از داربست | نصب کردن تابلو توسط طناب

تعداد زیادی از تابلوها، بنرها و بیلبوردها بخاطر اینکه در دید همه قرار داده شوند می بایست در ارتفاع مناسبی برروی نمای ساختمان قرار داده شده و نصب شوند. ما با استفاده کردن از طناب و ترفند دسترسی به وسیله طناب نصب انواع گوناگونی از تابلو بنرها بر روی نمای ساختمان را انجام داده ایم.

نصب کردن بنر و تابلو | نصب کردن تابلو بدون استفاده از داربست | نصب کردن تابلو توسط طناب

نصب کردن بنر و تابلو در اندازه های گوناگون روی نمای ساختمان یکی از خدمات با اهمیت آرین ایراتا می باشد. ما در مجموعه آرین ایراتا آماده هستیم تا انواع گوناگون خدمات مرتبط با طراحی و ساخت، همینطور نصب کردن آن روی هر ارتفاعی روی نمای ساختمان بدون احتیاج به داربست را ارائه دهیم.

ما نصب کردن تابلو و بنر روی نمای ساختمان را به وسیله طناب به عنوان جایگزینی مناسب و دارای امنیت برای داربست و نردبان انجام می دهیم، طناب این را برای ما ممکن می سازد که با کمترین خطری که امکان دارد روی نمای ساختمان در هر ارتفاعی نصب تابلو را انجام دهیم.

نصب کردن بنر و تابلو

نصب کردن بنر و تابلو یک راه خیلی قدیمی جهت معرفی و تبلیغ کالاها و خدمات در میان مردم می باشد که در حال حاضر نیز همچنان از آن استفاده می شود. و روی نمای ساختمان توسط ابزارهای گوناگونی نصب می شوند ما در مجموعه آرین ایراتا توسط طناب بنرها و تابلوها را نصب می نمائیم.

بنر و تابلو چیست؟

تابلو­ ها، بیلبوردها و بنرها از انواع ابزار تبلیغاتی می باشند که خیلی از افراد و سازمان­ها از آن­ها جهت معرفی کردن خودشان، کالاها و یا خدمات خودشان و یا برای آگاهی دادن درباره ی موضوعات گوناگون استفاده می کنند.

نصب کردن بنر و تابلو در کرج و تهران

تعداد زیادی از فروشگاه­ ها، مغازه­ ها، ساختمان­ های مهم مثل (بیمارستان­ ها، ساختمان­ های تجاری و یا دولتی و …) برای معرفی کردن و متفاوت ساختن خودشان از بقیه از تابلوها استفاده می کنند و با نام ها یا عناوین خودشان که روی تابلو قرار دارد برندشان را نشان می دهند. استفاده کردن از بنر در بسیاری از موضوعات مثل (اطلاع ­رسانی­ ها، جشن­ ها، عزاداری­ ها و به منظور تسلیت یا تبریک گفتن) دارای کاربرد خیلی زیادی می باشند.

بیشتر بخوانید: شستشوی نمای ساختمان ها

نصب کردن و ترمیم کردن بیلبورد

بیلبوردهای تبلیغاتی هم در تعداد زیادی از سازمان­ های دولتی و غیر دولتی، کارخانه ­ها، نهادها، شرکت­ ها و … استفاده می شود، این بیلبورد ها برای معرفی تولیدات، خدمات و ایده ­های این مراکز مورد استفاده قرار می گیرند.

نگهداری و حفظ بیلبوردهای تبلیغاتی اهمیت خیلی زیادی برای این مراکز دارد، مجموعه آرین ایراتا آماده ارائه دادن انواع گوناگون خدمات برای حفظ و نگهداری می باشد.

شست و شو دادن بیلبوردهای شهری

شست و شو دادن بیلبوردهای شهری بدون احتیاج به داربست در کرج و تهران با هزینه مناسب، برای کسب آگاهی بیشتر از هزینه های خدمات ما با مجموعه آرین ایراتا تماس حاصل فرمایید.

نصب کردن تابلو توسط طناب

پس با توجه به چیزهایی که بیان شد تابلوها، بنرها و بیلبوردها کاربرد بسیار گسترده ­ای در همه جای دنیا دارند و نقش خیلی مهم و غیرقابل انکاری در جامعه را دارا هستند.

نصب کردن تابلو، بنر و بیلبورد بدون استفاده از داربست

خیلی از تابلوها، بنر ها و بیلبوردها به جهت اینکه در دید همه قرار داده شوند باید در ارتفاع مناسب برروی نمای ساختمان قرار داده شده و نصب شوند.

روش های نصب تابلو چه چیزهایی هستند؟

برای نصب کردن می­ توان از روش­ های مختلفی مانند استفاده از نبردبان­ های طویل، داربست و یا حتی بالابر بهره برد ولی به کار گرفتن این راه با محدودیت ها و معایبی همراه می باشد.

استفاده کردن از نردبان­ های طویل جهت این کار نیز خیلی سخت می باشد و نیز ریسک خطر زیادی دارد حتی یک اشتباه کوچک در حفظ تعادل نردبان، سبب سقوط و وارد آمدن صدمه های جبران­ ناپذیر به شخصی می­ شود که تابلو یا بنر را نصب می کند.

بیشتر بخوانید: اجرای رنگ نما با طناب

به کار گرفتن داربست هم فضای بسیاری را در پیاده­ رو اشغال خواهد کرد و مزاحم رفت و آمد مردم خواهد شد. به علاوه به کار گرفتن داربست زمان­ بر می باشد و هزینه های بسیار زیادی را به مشتریان تحمیل خواهد کرد.

همینطور به کار گرفتن این روش ها امکان دارد باعث صدمه زدن به نمای ساختمان بشود که به همین ترتیب هزینه ­های بیشتری را جهت ترمیم کردن نما به مشتریان تحمیل خواهد کرد.

بر همین اساس استفاده از روش هایی که بیان شد به همین دلایل منطقی و به صرفه نیست.

نصب کردن تابلو، بنر و بیلبورد بدون نیاز به داربست

یکی از کارآمدترین روش ها برای نصب کردن بنر و تابلو که در حال حاضر در سراسر دنیا به صورت گسترده استفاده می شود، نصب کردن به روش دسترسی توسط طناب و بدون نیاز به استفاده از داربست یا سایر وسایل می باشد.

کار در ارتفاع و نصب کردن بنر و تابلو

در این روش که به آن کار در ارتفاع می گویند، شخص آموزش دیده و متخصص کار در ارتفاع توسط دو طناب و سایر تجهیزات مرتبط با آن، از پشت بام ساختمان به شکل معلق به سوی پایین سازه حرکت کرده و کار نصب بنر یا تابلو را انجام می دهند.

مزایای استفاده کردن از طناب جهت نصب تابلو و بنر ها

استفاده از این روش نسبت به بقیه روش ها مزایای بیشتری دارد.

  •  با توجه به رعایت کردن نکات ایمنی و استفاده کردن از تجهیزات ایمن و مناسب، این شیوه از خطر یا ریسک خیلی پایینی برخوردارمی باشد.
  • علاوه بر آن در زمان و هزینه ها بسیار زیاد صرفه جویی می شود.
  •  نسبت به بقیه ی راه ها مزاحم عابران پیاده و ساکنان ساختمان نخواهد شد.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *