منوی دسته بندی

نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان

نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان - نصب بنر و تابلو تبلیغاتی - نماشویی ساختمان - رنگ آمیزی نما - شماره تماس: 09197921711

در طراحی نما های جدید، نمای شیشه ای دارای جایگاه مخصوصی در میان زیبا ترین و برترین نماهای ساختمانی دارد. این نمای ساختمانی که طرفداران بسیار زیادی هم دارد  اکثرا برای مکان‌ هایی که نور در آنها خیلی اهمیت دارد، کاربرد دارد. ما در این مطلب به مبحث نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نصب شیشه نمای ساختمان

از نظر امکان پیاده کردن انواع طرح‌ ها و نقشه‌ ها به وسیله نمای شیشه‌ ای، سبک‌ های نو و خلاقانه ای در این مدل نماها خیلی مشاهده می شود. از‌ جنبه‌ های مثبت این نماها، ویژگی استفاده از شیشه‌ های دوجداره و یا چند جداره برای ایزوله‌ ساختن ساختمان و ممعانعت برای هدر‌ رفتن انرژی را می توان نام برد.

به طور معمول در فرایند اجرا کردن نمای شیشه ای جدید ترین و بروز ترین متریال تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند که همین مورد سبب افزایش ایمنی در ساختمان خواهد شد. همینطور قیمت نمای شیشه ای در مقایسه با سایر نماها معقول است و شما می توانید برای نمای ساختمانتان آن را مورد استفاده قرار دهید.

نصب و اجرا کردن انواع نماهای اسپایدر شیشه ای، احتیاج به بررسی و استفاده از متریال متناسب دارد.

بیشتر بخوانید: پیچ رولپلاک نما با طناب

ویژگی‌ نماهای شیشه ای

با گسترده شدن شهر ها و گسترده شدن ساختمان‌ سازی، کاربرد شیشه برای نما، خیلی رایج شده است. همینطور از نظر ویژگی‌ های مناسب این نوع نما، توانسته توجه بیشتر معماران را به خودش جلب کند.

از ویژگی‌ های نماهای شیشه‌ ای، حذف سروصدای بیرونی و پیشگیری از هدر رفتن انرژی به‌ علت کاربرد شیشه‌ های دو یا چند جداره، به منظور به وجود آوردن عایق حرارتی ـ صوتی است که به طور کامل جوابگو و مناسب می باشد.

کاربرد متفاوت نما های جدید شیشه‌ای، باعث شده‌ است که از دیتیل متفاوتی برای اجرا شدن برخوردار باشند و همزمان با جلوه و زیبایی که به ساختمان می دهد، ویژگی‌ های منحصر‌ به‌ فردی مانند قابلیت استفاده کردن از روشنایی روز، مقاومت زیاد، کم شدن بار مرده ساختمان، ساختن دید وسیع و سادگی در نصب و نگهداری را به ساکنان ببخشد.

نصب و اجرا کردن انواع نمای اسپایدر شیشه ای احتیاج به اجرا به وسیله کارشناسان مجرب دارد، بهتر است جهت نصب و اجرای انواع نمای اسپایدر شیشه ای، اول با کارشناسان فنی آرین ایراتا مشورت کنید.

مشخصه های شیشه‌ی نمای شیشه ای

شیشه‌ ای که برای نمای درونی و بیرونی ساختمان‌ ها، در انواع و ضخامت‌ های مختلف ارائه می شوند. این شیشه‌ ها در برگیرنده طیف زیادی از انواع گوناگون این کالاها هستند، به همین سبب از ویژگی‌ های مخصوصی هم برخوردار هستند.

از ویژگی‌ های مهم شیشه در نماهای شیشه‌ ای گوناگون، مسئله ضخامت، ایمنی و شفافیت آن می باشد. ضخامت شیشه‌ی نما، بستگی به چیزهای گوناگونی مثل فضای پروژه و نوع کاربری آن دارد.

ولی به طور معمول شیشه‌ هایی که در نمای ساختمان به کار می روند از لحاظ ظاهر، در سه نوع دسته‌ بندی شفاف، مات و نیمه‌ شفاف قرار می گیرند. کاملا معلوم می باشد که شیشه‌ های شفاف وضوح بالایی در دید دارند.

ولی از جنبه زیبایی و به‌ خصوص امنیت، نوع نیمه‌ شفاف کارایی بهتری دارد. همینطور شیشه‌ های مات برای جاهایی که هدف، به وجود آوردن پوشش برای یک بخش یا همه ی سطح است، مناسب می باشند. قیمت نمای شیشه ای به چیزهای گوناگونی بستگی دارد که در ادامه این عوامل را بررسی کرده ایم.

انواع گوناگون نماهای شیشه‌ای

کرتین وال و یا لامل

ساختن نمای کرتین وال ، به وسیله پروفیل‌ هایی صورت می گیرد که به شکل شبکه‌ ای، شیشه‌ را برروی سازه آلومینیومی حفظ می کند. این نما به دو شکل بدون‌ قاب و فیس‌کپ نصب و اجرا می شوند. بعد از انجام مراحل نصب، به وسیله لاستیک‌ هایی ویژه و چسب سیلیکونی، شیشه‌ ها را آب‌ بندی می نمایند.

نمای اسپایدر

نماهای شیشه ای از نوع اسپایدر، به وسیله قطعات و اتصالات عنکبوتی شکل، ساخته و اجرا می شود. به کمک این قطعات شیشه‌ ها در کنار هم ایستاده و به‌ همین ترتیب، باعث ایجاد زیبایی خاصی در محیط می شوند. در این نماهای شیشه‌ ای، به‌ کار گرفتن انواع شیشه‌ های تک‌ و دوجداره امکان دارد.

نماهای شیشه ای اییونیتایز

نوع ویژه ای از نمای شیشه‌ ای، نمای یونیتایز می باشد که عنوان به روزترین و شیک‌ ترین نمای شیشه ای را می شود به‌ این نوع داد. نمای یونیتایز، نسبت به سایر نماها تفاوت هایی دارد که به روش ساخت این شیشه‌ ها به وسیله کارخانه و شکل آن ها که مثل پازل است در قرار گرفتن روی نما، ربط داده می‌شود.

در حقیقت برای نصب و اجرای این نوع از نما، نیازی نمی باشد تا تمام شدن عملیات ساختن بنا صبر نمائید، زیرا این امکان این هست که در زمان پیشروی و تکمیل هر مرحله از ساخت ساختمان‌، نمای آن را هم نصب نمائید و به‌ شکل همزمان با سایر مراحل ساخت، مانند نازک‌ کاری هم بپردازید. البته نمای یونیتایز، نسبت به انواعی از نماهای شیشه‌ ای، از قیمت بیشتری برخوردار است و همین باعث شده که به کاربرد این نمای شیشه ای خیلی پرداخته نشود.

بیشتر بخوانید: شستشوی نمای شیشه ای

اجرا و نصب انواع نماهای اسپایدر شیشه ای

از نکات اساسی در قیمت نمای شیشه‌ ای، رین‌ اسکرین می باشد که به کار گرفتن آن در ساختن نمایی بدونه هیچ گونه ایرادی، تاثیر دارد. این شیوه که در ساختن انواع نماهای شیشه‌ ای خیلی مهم می باشد با هدف به وجود آوردن تعادل در فشار هوای بین رین‌ اسکرین درونی و بیرونی، از نفوذ آب به‌ درون ساختمان ممانعت می شود.

در نماهای شیشه‌ ای، فضایی مشخص به عنوان فاق، میان واشر های بیرونی و درونی ایجاد شده است. شیشه در همین فضا یا فاق، قرار می گیرد و هوایی که در آن وجود دارد به خارج رانده می شود که این کار نوعی تهویه به حساب می آید.

در حقیقت موقعی که فشار های موجود در بین واشر های درونی و بیرونی هم اندازه باشند، راه‌ یابی آب از اتصالاتی که در سطح شیشه وجود دارد به درون امکان پذیر نخواهد بود. همینطور نصب انواع نماهای اسپایدر شیشه ای، باید توسط کارشناس متخصص انجام شود.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *