منوی دسته بندی

نظافت نمای ساختمان

نظافت نمای ساختمان - شستشوی نمای ساختمان - شستشوی نما - نماشویی - تعویض شیشه نمای ساختمان - پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09124652126

نظافت نمای ساختمان فرآیند تمیز کردن سطح بیرونی ساختمان است. به تمیز کردن پنجره نیز معروف است. نظافت نما یکی از روش های تخصصی نظافت پنجره می باشد که توسط یک شیشه شوی حرفه ای قابل انجام است. این فرآیند معمولاً با استفاده از اسکاج یا ابزارهای مشابه برای حذف کثیفی و کثیفی از سطح دیوارهای بیرونی و پنجره‌های ساختمان آغاز می‌شود. در مرحله بعد، واشرهای فشار برای تمیز کردن کامل تمام سطوح از خاک، گرد و غبار، کثیفی و سایر آلاینده‌هایی که می‌توانند در طول زمان روی آن‌ها جمع شوند، استفاده می‌شوند. ما در این مطلب به مبحث نظافت نمای ساختمان می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نظافت نمای ساختمان

تمیز کردن نما فرآیند مهمی است زیرا اولین چیزی است که مردم هنگام نگاه کردن به کسب و کار یا خانه شما می بینند. همچنین به تبلیغ برند، محصولات و خدمات شما کمک می کند. نظافت نما را می توان با روش های مختلفی مانند استفاده از ماشین لباسشویی تحت فشار برای تمیز کردن دیوارهای بیرونی یا با استفاده از سیستم های قطب تغذیه کننده آب برای رسیدن به مکان های مرتفع بدون نیاز به بالا رفتن از نردبان انجام داد.

بهترین تجهیزات برای نظافت نما

نظافت نما یک کار جدی است و برای انجام آن بسته به نوع نما که قصد نظافت آن را دارید به طیف وسیعی از تجهیزات نیاز دارید.

برای تمیز کردن نمای ساختمان به موردای زیر احتیاج دارید:

  • شوینده فشار یا دستگاه تمیزکننده فشار بالا مشابه برای حذف کثیفی و کثیفی از سطوح بیرونی.
  • یک پارچه میکروفیبر برای پاک کردن سطح پس از شستشو با فشار.
  • نردبان یا داربست اگر قصد دارید با واشر فشار یا هر ماده تمیزکننده دیگری به مناطق بالاتر ساختمان برسید.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

نحوه انجام نظافت نمای ساختمان

برای انجام نظافت نمای ساختمان به تجهیزات نظافت نما احتیاج دارید که برای پروسه نظافت نما الزامی است. شما به یک واشر فشار نیاز دارید که بتواند یک جت آب با فشار بالا تولید کند. یکی از بهترین راه ها برای تمیز کردن نما استفاده از جت آب پرفشار است.

نخستین گام در انجام نظافت نمای ساختمان، انتخاب نوع شوینده ای هست که می خواهید مصرف کنید. انواع مختلفی از مواد شوینده با سطوح اثربخشی متفاوت وجود دارد، بنابراین مهم است که شوینده‌ای را انتخاب کنید که برای شرایط و نیازهای خاص شما مناسب باشد.

سپس، از واشر فشار روی ساختمان استفاده کنید، مطمئن شوید که اجازه ندهید چیزی وارد شکاف یا شکافی شود که ممکن است به دام بیفتد. هدف اصلی در اینجا فقط از بین بردن کثیفی و کثیفی قدیمی از ساختمان است، در حالی که این کار تا زمانی که با دقت خوب باشد، آسیب قابل توجهی وارد نخواهد شد.

Sending
User Review
0 (0 votes)

نظرات بسته شده است.