منوی دسته بندی

نظافت نما

نظافت نما - شستشوی نما - نماشویی - تعویض شیشه نمای ساختمان - پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09124652126 - شماره ثابت: 02188044865

نحوه نگهداری درست پنجره ها و قاب ها آسان و به خوبی شناخته شده است، اما چگونه نمای خود را مناسب نگه دارید؟ نما اولین چیزی است که بازدیدکنندگان یا مشتریان شما متوجه آن می شوند. یک نمای تمیز به بهبود اولین برداشت شما کمک می کند. علاقه مند؟ ما همه نکات را در مورد نگهداری نما به شما خواهیم داد. ما در این مطلب به مبحث نظافت نما می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نظافت نما چیست؟

تمیز کردن نما، تعمیر و نگهداری است که برای حفظ مناسب نما انجام می شود. اگرچه ما به خوبی از پنجره ها، درها، قاب ها و تابلوهای راهنما مراقبت می کنیم، نما معمولاً فراموش می شود. نماها از شیشه، سنگ و چوب و در برخی موارد فولاد تشکیل شده است.

یک نما ممکن است به دلیل هوای آلوده، آب و هوا یا پوشش گیاهی بدون نگهداری به نظر برسد. این می تواند باعث تغییر رنگ و لکه های کثیف شود که شما نمیخواهید در نمای ساختمان خود.

هر نما رویکرد متفاوتی را درخواست می کند. مواد، ساختار، مکان، پیشگیری از آسیب و عملکرد ساختمان، همه تجهیزات و مواد شیمیایی مورد استفاده را تعیین می کند.

شرکت های حرفه ای نظافت نما از جدیدترین تجهیزات استفاده می کنند. به عنوان مثال استفاده از واشرهای فشار قوی قابل افزایش با مشخصات بالا و واحدهای بخار مخصوص تمیز کردن نما. یک متخصص در استفاده از مواد شوینده تخصص دارد و از آخرین پیشرفت های نظافت نما مطلع است. پس از تمیز کردن نما می توان آن را با یک پوشش محافظ آغشته کرد.

نما را می توان با استفاده از:

 • بخار
 • شوینده شیمیایی
 • سندبلاست تمیز کرد

نظافت نما چرا مهم است؟

تمیز کردن نما فرآیندی است برای اطمینان از اینکه نمای بیرونی ساختمان عاری از آلودگی، کثیفی، لکه‌ها و آلاینده‌ها است. نما قسمت جلویی ساختمان است که در ورودی آن قرار دارد.

شیشه، سنگ و چوب برخی از رایج ترین مصالح مورد استفاده برای نمای ساختمان هستند، در حالی که سایر خواص ممکن است دارای نماهای ساخته شده از فلزات مانند فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم باشند.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

کثیف شدن نمای ساختمان می تواند در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. به عنوان مثال، آب و هوا می تواند تأثیر داشته باشد، همانطور که سموم موجود در هوا می توانند تأثیر بگذارند. این ترکیب می تواند باعث کمرنگ شدن رنگ نمای بیرونی ساختمان شود و بر ظاهر کلی آن تأثیر بگذارد.

چرا تمیز کردن نمای بیرونی ساختمان ضروری است؟

چهره ساختمان شما نما است. این یکی از معدود بخش‌های ساختار شما است که هدفی را ارائه نمی‌کند – تنها هدف آن بهبود ظاهر و جذابیت ساختار شما است.

به عبارت ساده تر، یک ساختار تمیز و جذاب بسیار جذاب تر از ساختاری است که کثیف است. نمی توان انکار کرد که یک نمای بیرونی جدید حال و هوای دوستانه تر و مهمان نوازتری را ایجاد می کند و لحن را برای بقیه ساختمان و شرکت شما ایجاد می کند.

 • نماها معمولاً از سنگ، آجر، بتن، شیشه و فلز ساخته می شوند و به عنوان مکمل بقیه ساختمان ها عمل می کنند. با این حال، چه سنگ صیقلی باشد و چه فلز درخشان، اگر این ویژگی‌های زیبایی‌شناختی به طور منظم حفظ نشود، به‌سرعت به جای مایه شادی تبدیل به چشم‌ها می‌شوند.

 • اگر ساختمان خود را اجاره می کنید، حفظ شکل ظاهری به همان اندازه مهم است. می توان تصور کرد که قرارداد اجاره شما مستلزم این است که نمای بیرونی ساختمان را همیشه تمیز نگه دارید، بنابراین ضروری است که این کار را انجام دهید.

 • حشرات، پرندگان و جوندگان می توانند خانه های خود را در زوایای غیرمعمول و جذاب ایجاد کنند که توسط نماها ایجاد می شود. لانه ها به سادگی چشم درد نیستند. آنها همچنین می توانند باعث آسیب شوند و مدفوع لکه غیرجذابی به جا می گذارد.

نمای خود را به طور منظم تمیز کنید!

نماهای ساختمان های مسکونی و تجاری باید به طور منظم تمیز شود. این به این دلیل است که ظاهر آنها بر نحوه درک افراد از شرکت شما تأثیر می گذارد زیرا اولین چیزی است که وقتی وارد دفتر شما می شوند متوجه آن می شوند.

از سوی دیگر، تمیز کردن نما کار آسانی نیست و تنها متخصصان برای مقابله با پیچیدگی های موجود مجهز هستند. هنگامی که متخصصان را استخدام می کنید، می توانید مطمئن باشید که کار با رضایت شما انجام می شود.

این امر مستلزم تمیز کردن نمای بیرونی ساختمان است. این شامل تمیز کردن بیرونی ساختمان از کثیفی، کثیفی، لکه‌ها و سایر آلاینده‌ها است.

تمیز کردن شیشه نما:

این شامل تمیز کردن شیشه بیرونی ساختمان است. در بیشتر موارد، شیشه را می توان با مقدار زیادی آب تمیز شستشو داد. گاهی اوقات می توان کمی شوینده خنثی یا یک محصول تمیزکننده تجاری مناسب به آب اضافه کرد.

تمیز کردن نما به دلایل مختلف مهم است.

 • برای بهتر جلوه دادن ساختمان. یک نمای مرتب به ساختمان ظاهری جذاب و دلپذیرتر می دهد.
 • برای افزایش طول عمر ساختمان آلاینده ها و کثیفی ها می توانند به نمای ساختمان آسیب برسانند و باعث فرسودگی زودرس آن شوند.
 • برای افزایش بهره وری انرژی.

روش های مختلفی برای تمیز کردن شیشه نما وجود دارد.

 • شستشوی تحت فشار
 • تمیز کردن شیمیایی
 • تمیز کردن دستی

نوع سازه، مواد به کار رفته در ساخت آن، و مقدار کثیفی و کثیفی که باید از بین برود، همگی بر روش ایده آل نظافت نما تأثیر می گذارند.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *