منوی دسته بندی

نماشویی در ارتفاع

نماشویی در ارتفاع - نماشویی - شستشوی نما با طناب - رنگ آمیزی نما - پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09124652126 - 09197921711

ما در این مطلب به مبحث نماشویی در ارتفاع می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نماشویی در ارتفاع

آلودگی های محیطی در سال های گذشته سبب گردیده است اغلب ساختمان ها با مصالح مختلفی که دارند به لکه ها و کثیفی هایی دچار شوند که با مواد شوینده ی معمولی قابل پاک شدن نباشند در سالیان اخیر به علت ساخت آپارتمان های طویل اغلب نماهای شهری به نظر تیره و آلوده می آیند با این حال پرسشی که ایجاد می شود این می باشد که نماشویی ساختمان تا چه ارتفاعی قابل انجام است؟ برای شستشوی آن ها می بایست تمهیداتی اندیشید. به علت زیاد شدن ارتفاعات در ساختمان ها در سالیان اخیر اغلب افرادی که برای شستن نما به محل اعزام می شدند احتیاج به یاد گرفتن این حرفه پیدا کردند چون شستشوی نماهای مرتفع کار ساده ای به نظر نمی آید. نماشویی بر اساس نوع مصالح و مقدار ارتفاعات ساختمان احتیاج به تخمین افراد ماهر جهت تعیین زمان و هزینه ی کار خواهد داشت.

شیوه های شستشوی نما

بر اساس موقعیتی که نما در آن قرار داده شده است و مقدار ارتفاع ساختمان کار شستشوی نما به شیوه های گوناگونی انجام می شود. برای ارتفاع های گوناگون نما از شیوه های زیادی استفاده می گردد و نماشویی ساختمان برای ارتفاع های کم و زیاد امکان پذیر می باشد.

بیشتر بخوانید: رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب

کسانی که در کار شستشوی نما مهارت موردنیاز را دارند هیچ محدودیتی برای شستشوی نماهای گوناگون نخواهند داشت. استفاده کردن از خدمات گسترده ای که آرین ایراتا ارائه می کند بر اساس احتیاج هر ساختمان زیبایی و جلوه ای خاص به نماهای شهری خواهد بخشید. این مجموعه شیوه های گوناگونی برای پاکیزگی نما استفاده می کند برای آشنایی با انواع شیوه های شستشوی نما همراه ما باشید.

شستشوی نما توسط راپل (طناب)

راپل کاران برای شستشوی انواع نماها آموزش های موردنیاز را می بینند و دوره های آموزشی تخصصی را می گذرانند. این اشخاص از تجهیزات به خصوصی برای شستشوی نما استفاده می نمایند که از مهم ترین آن ها می شود به طناب های مخصوص کار در ارتفاعات اشاره داشت. برای انجام این کار راپل کاران متخصص که بیشتر برای کار در ارتفاع آموزش دیده اند و یا صخره نوردان متخصصی می باشند با رعایت تمام نکته های ایمنی به ارتفاعات رفته و با تجهیزات کاملی که در اختیار دارند کار شستشوی نما را به انجام می رسانند. این شیوه در همه جای دنیا رواج یافته است و برای شستشوی انواع نماها با ارتفاعات گوناگون استفاده می شود. این افراد با همراه داشتن بهترین مواد شوینده و دستگاه هایی که مناسب انواع مصالح می باشد ساختمان های مرتفع را از انواع کثیفی ها پاک می نمایند.

شستشوی نما توسط داربست

از شیوه های سنتی که برای شستشوی نما استفاده می شود استفاده از داربست می باشد. داربست از قدیمی ترین شیوه ها می باشد که اغلب برای آپارتمان های چند طبقه و کوچک استفاده می شود. این شیوه نسبت به استفاده از تخصص راپل کاران دارای هزینه های پایین تری می باشد اما استفاده از داربست هایی که احتیاج به باز و بسته شدن دارند سبب زیاد شدن هزینه ها می گردد. اگر در نماهای مرتفع استفاده از طناب به علت موقعیت ساختمان امکان پذیر نباشد از شستشوی نما توسط داربست استفاده می گردد که نسبت به سایر شیوه ها دارای خطراتی است. ایمنی اشخاصی که این کار را انجام می دهند می بایست با استفاده از شیوه های معمول حفظ گردد.

شستشوی نما توسط کلایمر

جهت شستشوی نماهای مرتفع و استفاده کردن از مواد شوینده و یا نانو نما یکی از شیوه های رایج استفاده از کلایمر می باشد. اشخاصی که در شستشوی نما تخصص لازم را دارند با استفاده کردن از سبد های حمل افراد که کلایمر نام دارند از ارتفاع بالا رفته و ساختمان های گوناگون را میشویند. از کلایمر جهت شستشوی ساختمان هایی که تا ارتفاع 20 متری هم ساخته می شوند می توان استفاده نمود. کلایمرها می توانند دو تا چندین نفر را با خود حمل نمایند. استفاده کردن از این وسیله سبب انجام کار شستشوی نما در مدت زمان کوتاه می گردد.

بیشتر بخوانید: جوشکاری در ارتفاع

شستشوی نما توسط جرثقیل

یکی از شیوه های نماشویی، استفاده از جرثقیل می باشد. از این شیوه موقعی استفاده می نمایند که استفاده از شیوه های دیگر امکان پذیر نباشد. به علت کاربرد جرثقیل جهت دسترسی به ارتفاعات اشخاصی که از سایر شیوه های شستشوی نما به علت وضعیت ساختمان نمی توانند استفاده نمایند ترجیح می دهند با این وسیله نقطه های دور در ساختمان های مرتفع را بشویند. هزینه های استفاده کردن از جرثقیل بستگی به مقدار ارتفاع ساختمان خواهد داشت و برای شستشوی نما با این وسیله می بایست وسعت ارتفاع نما را در نظر داشت. برای استفاده کردن از جرثقیل سبد الکترونیکی را بر روی آن نصب می نمایند و فرد توسط آن به ارتفاع مدنظر نزدیک خواهد شد.

شستشوی نما توسط بالابر هیدرولیکی

استفاده کردن از بالابرهیدرولیکی برای نماشویی به ندرت انجام می گیرد. این نوع بالابرها به دلیل رفتن تا ارتفاع کم کمتر استفاده می شوند و تنها برای آپارتمان های چند طبقه استفاده می گردد. تامین برق و تجهیزات بالابرهای هیدرولیکی بالا می باشد و از لحاظ اقتصادی هم به صرفه نمیباشند. استفاده کردن از این بالابر از گذشته کمتر می باشد و به علت خطراتی که برای نیروهای خدماتی دارد خیلی استفاده نمی شود.

نتیجه گیری

به علت پیشرفت فناوری و استفاده کردن از تجهیزات مدرن می توان به سادگی ساختمان ها را در هر ارتفاعی که باشند با مواد و لوازم جدید شست. مجموعه ی آرین ایراتا برای برطرف کردن این احتیاج از مواد شوینده ی مناسب با هر نوع مصالح و مهارت افراد متخصص استفاده می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با آرین ایراتا در تماس باشید.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب , برش کاری ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *