منوی دسته بندی

نماشویی ساختمان چیست؟

نماشویی ساختمان - نصب توری پاسیو - نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان - شستشوی نما - شماره تماس: 09124652126 - 09197921711

ما در این مطلب به مبحث نماشویی ساختمان می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نماشویی ساختمان چیست ؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه برایتان عنوان کنیم، شستشوی نما به اطمینان خاطر از تمیز بودن نمای بیرونی ساختمان از هر نوع آلودگی، دوده ، آلاینده و لکه گفته می شود. نمای بیرونی به طور معمول بخش جلویی ساختمان (ورودی ساختمان) می باشد.

بعضی از رایج ترین مصالحی که برای نمای ساختمان استفاده می شود شامل شیشه ، سنگ و چوب هستند،البته بعضی برای نمای بیرونی فلزاتی مانند استیل ضد زنگ و یا آلومینیوم مورد استفاده قرار می دهند.

نماشویی ساختمان هایی با نمای بیرونی فلزی به طور مرتب آسیب هایی را که این عوامل ارگانیک می توانند در آنها به وجود آورند را به کمترین مقدار رسانده و سبب می شود خانه یا ساختمان شما به مدت بیشتری بهتر و پاکیزه به نظر بیاید.

نماشویی ساختمان

علت های بسیاری وجود دارد که ممکن است باعث شود نمای یک ساختمان کثیف به نظر برسد. برای مثال، آلاینده هایی که در هوا وجود دارند یکی از این دلایل به حساب می آید. هر کدام از این عوامل سبب میشوند تا رنگ اصلی نمای ساختمان کمرنگ شده یا محو شود و بر نمای کلی ساختمان اثر می گذارند.

مقدار تمیز شدن نمای ساختمان به جنس مصالح نیز بستگی دارد. تجهیزات و راهکارهای کاربردی استفاده می شوند با توجه نوع مصالح مورد انتخاب قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود در طول مدت فرآیند شستشوی نما هیچ نوع صدمه ای ایجاد نمی شود! کارکرد و مکان قرار داشتن ساختمان هم در شستشوی بهتر نمای ساختمان تاثیر خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما بدون استفاده از داربست

بخش جلویی ساختمان

نما به بخش جلویی ساختمان اشاره می کند که در آن ورودی تاسیسات شما قرار خواهد داشت.اگر بخواهیم ساده تر برایتان بیان کنیم تمیز کردن نمای ساختمان، فرآیند تمیز کردن نمای بیرونی ساختمان است و همچنین نبود هر نوع آلودگی، کثیفی و لکه نیز می باشد. نمای ساختمان به علت های گوناگون امکان دارد آلوده باشد.

برای مثال اگر طوفان ایجاد شود یا باران ببارد، باعث تلفات شده و نما را آلوده می کند و بر فضای اصلی و کل ساختمان اثر می گذارد. شستشوی نمای ساختمان به مصالحی که از آن ساخته شده نیز بستگی دارد.

محلول ها و تجهیزات و مواد مناسب شستشوی نمای ساختمانی که استفاده می شود هم به نوع مواد بستگی دارد تا اطمینان وجود داشته باشد که در طول مدت فرآیند صدمه ای نمی بیند.

همینطور موقعیت ساختمان نیز به تصمیم گیری درباره ی چگونه تمیز کردن نما کمک می کند.

در ادامه می خواهیم شما را با انواع نمای ساختمان بهتر آشنا کنیم :

نمای فولادی :

با ساختمان های بسیاری مواجه خواهید شد که در ساخت آنها از دیوارهای پرکننده فولادی سبک استفاده شده است.

آنها به جای ساختار ورق درونی بلوک های خاکی در ساختمان های بتنی و اسکلت فلزی مورد استفاده قرار می گیرند.

آنها ترکیب طیف وسیعی از سیستم های نما برای پر کردن دیوارها را آسان کرده اند و نصب کردن آنها خیلی راحت می باشد. آنها به اندازه مقدار قوی هستند که در مقابل فشار باد مقاومت داشته باشند و وزنی را که آنها را می پوشاند تحمل کنند.

بیشتر بخوانید: شستشوی نمای ساختمان ها

نمای پانل کامپوزیت آلومینیومی:

ACP به پانل های مسطحی گفته می شود که  متشکل از یک هسته ترموپلاستیک ثابت میان ورق های آلومینیومی هستند. ACP به صورت گسترده برای نماهای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد چون آنها سبک وزن، مداوم و قوی هستند. حتی شما می توانید ACP را در انواع الگوهای تقلیدی فلزی و غیر فلزی طراحی کنید.

نمای شیشه ای:

جدیدا به طور معمول برای ساختن نمای ساختمان های چند طبقه ی گوناگون، شیشه را با فولاد ترکیب می کنند. ساختار فولادی هم پانل های شیشه ای را پشتیبانی می کند، و هم آن را شیک و زیبا جلوه میدهد.

نمای بتنی از پیش ساخته شده:

به کار گرفتن پانل های بتنی پیش ساخته در نمای ساختمان ها موقعی گزینه ی بهتری هستند که برنامه های ساخت و ساز شما سخت باشند، چون بدین وسیله می توان آنها را خیلی فوری راه اندازی کرد. فرآیند تولید آن ها هم با دوام و ساده می باشد.

نمای آجری:

نمای آجری برای ظاهر آنتیک بهتر می باشد و یک تغییر کوچک می تواند آن را شکیل تر کند. تمام ساختار سبک وزن بوده و فرآیند نصب راحت می باشد.

می توانید آجرها را به صورت عمودی، مثل روبان و یا هر مدلی شکل بدهید. آجرها در مقابل تغییرات آب و هوایی از خودشان مقاومت نشان می دهند و بهترین مواد ممکن برای حفاظت حرارتی هستند.

حالا امکان دارد این پرسش برای شما پیش آید که به چه دلیل برای نماشویی ساختمان باید با متخصصین آرین ایراتا همکاری داشته باشید:

خدمات با کیفیت:

اشخاص ماهر می دانند که چطور نظافت شیشه ی نمای ساختمان و یا هرگونه تمیز کردن نمای ساختمان را انجام دهند. به علاوه ، آنها می دانند که چه کاری را انجام می دهند و با به کارگرفتن فناوری پیشرفته، می توانند تمام روند نماشویی ساختمان را تسهیل کنند.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

اطمینان کامل:

تمیز کردن نمای ساختمان به نوع موادی بستگی دارد که نمای شما با آن ساخته شده. برای همین شما باید یک فرد با تجربه را استخدام کنید. کارشناسان به شما اطمینان می دهند که از بهترین متریال استفاده می کنند و به نمای ساختمان شما صدمه ای نمی زنند.

تخصص و تجربه:

حتما شرکت‌ های نظافت نما مثل آرین ایراتا سال‌ هاست که در این کار هستند و درک بیشتری از نیازهای نظافت دارند. برای همین، آنها پروژه های بسیاری را انجام داده اند تا اطمینان حاصل کنند که بهترین ها را به شما ارائه میکنند.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو ، نورپردازی نما و ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *