منوی دسته بندی

نماشویی

نماشویی - آب بندی و اجرای نانو - شستشوی نما با طناب - پیچ رولپلاک نما - رنگ آمیزی نما - شماره تماس: 09197921711 - 09124652126

ما در این مطلب به مبحث نماشویی می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نماشویی ساختمان به شیوه راپل با ارتفاع کاران آرین ایراتا

نماشویی همان شستشو و نظافت نمای خارجی ساختمان ها است و شستشوی نما به شکل تخصصی که توسط اشخاصی که در این حیطه آموزش دیده اند انجام می شود. شستشوی نمای ساختمان با استراتژی ها و شیوه های گوناگونی انجام می گردد تا همه ی بخش های نمای ساختمان ها با کیفیت بالایی شستشو داده شوند.

برای پیشگیری از صدمه رساندن به نمای ساختمان و پاک کردن آلودگی‌ ها و جرم های نما از خدمات شستشوی نمای ساختمان استفاده می گردد. بر همین اسس استفاده از خدمات شستشوی نمای ساختمان یک کار ضروری و مهم میباشد. در حال حاضر از پرمتقاضی ترین خدماتی که در حیطه بازسازی و زیباسازی نمای ساختمان ها انجام می شود، شستشوی نمای ساختمان می باشد. در محیط جوی هوا آلودگی‌ های بسیاری وجود دارد که سبب جرم گرفتگی و کثیفی نمای ساختمان ها می گردند. این آلودگی ها می توانند زیبایی نمای ساختمان را از بین برده و ارزش ساختمان را کم کنند.

نماشویی ساختمان چیست؟ و چگونه انجام می‌شود؟

شیوه های متنوع نماشویی ساختمان

در حال حاضر به علت این که سلامت جان اشخاص متخصص در زمینه‌ی نماشویی اهمیت زیادی دارد، از ابزارهای پیشرفته‌ای مانند واترجت در نماشویی ساختمان استفاده می گردد ولی هنوز هم استفاده از ابزارهای سنتی مانند داربست و یا طناب به علت اینکه دارای قیمت بسیار مناسبی هستند، متداول می باشد.

بیشتر بخوانید: نماشویی ساختمان چیست؟

به صورت کلی شیوه هایی را که ‌می‌توان با استفاده از آن‌ها نمای ساختمان را شستشو داد به سه دسته ی نماشویی توسط راپل، نماشویی توسط طناب و نماشویی توسط داربست تقسیم می‌شود:

 نماشویی توسط راپل:

در این شیوه از نماشویی شما با استفاده از یک وسیله‌ی برقی که نام آن راپل است، به نمای ساختمان نزدیک شده و شستشوی نما را انجام می دهید. راپل‌ها طوری طراحی شده‌اند که اغلب از طناب و داربست امنیت بیشتری دارند. این لوازم برای این که شما بتوانید از ابزارهای مربوطه و مواد گوانگون نماشویی به سادگی استفاده نمائید، بخش هایی را در خود جای داده‌اند که ابزارهای کار شما در آن گذاشته می شود.

توجه کنید که شستن نما توسط راپل سریع‌تر و بهتر از سایر شیوه ها می باشد ولی این شستشو امکان دارد هزینه‌ی زیادی را برای شما ایجاد کند.

 نماشویی توسط طناب:

 نوع دیگری از نماشویی، نماشویی توسط طناب می باشد. در این نوع از نماشویی شخصی که قرار است به عنوان نماشو ساختمان شما را تمیز نماید، می بایست با استفاده از طناب و مرحله به مرحله بالاتر رفته و با استفاده از ابزارهای مخصوص نمای ساختمان را شستشو دهد.

این نوع از نماشویی از لحاظ امنیت در سطح متعادلی قرار گرفته ولی همچنان مشاهده می کنیم که نماشویی توسط طناب نیز تلفات جانی خود را دارد. در هر حال چنانچه قرار است طناب را برای شستشوی نما انتخاب نمائید، هزینه‌های کمتری را نسبت به شیوه ی قبلی باید پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید: سه روش اصلی برای نماشویی ساختمان

نماشویی توسط داربست:

 این نوع از نماشویی نیز در گذشته نسبت به زمان حال پرکاربردتر بود ولی در حال حاضر ابزارهای پیشرفته جای داربست را پر کرده اند و چندان از داربست برای شستشوی نما استفاده نمی‌شود. به صورت کلی می بایست بیان کنیم که استفاده از داربست خطرات زیادتری را برای شخصی که نما را شستشو می‌دهد، خواهد داشت و کیفیت چندانی هم ندارد. به همین علت در صورتی که می‌خواهید کیفیت نماشویی خود را زیاد کنید، بهتر می باشد چند شیوه از شیوه های فوق را امتحان نمائید.

معرفی شیوه ی شستشوی نمای ساختمان توسط طناب

نماشویی ساختمان می تواند سطح سنگی نمای ساختمان ها را لایه برداری نماید و جرم ها و آلودگی های موجود بر سطح نمای ساختمان را از بین ببرد. در این حیطه از دستگاه های مختلفی برای رسوب زدایی و جرم گیری نمای ساختمان استفاده می گردد. برای شستشو دادن نمای ساختمان شیوه های مختلفی وجود دارد که با در نظر داشتن شرایط فعلی نما انتخاب می گردد. ولی بهترین شیوه برای شستشوی نمای ساختمان استفاده از طناب می باشد. شستشوی نمای ساختمان توسط طناب شیوه ای مناسب برای تمیز نمودن و زدودن آلودگی‌ ها و رسوب زدایی می باشد، زیرا شخص آموزش دیده می تواند با تجهیزات شستشوی نما همه ی بخش های نمای ساختمان را شستشو دهد. گروه تخصصی آرین ایراتا توانسته اند با ارائه خدمات نماشویی ساختمان توسط طناب، خدمات شستشوی نمای ساختمان را با کیفیت بالایی به انجام برسانند.

واترجت آب سرد و آب گرم

دستگاه واترجت از لحاظ دمایی دارای دو دسته بندی آب گرم و آب سرد می باشد که واترجت آب گرم مجهز به یک سیستم گرم کن آب می باشد. دستگاه های واترجت آب سرد در کارواش ها استفاده می شوند اما به دلیل فشار قوی که دارند، میتوان برای نماشویی نیز آنها را مورد استفاده قرار داد.

دستگاه واترجت آب گرم به دلیل دمای بالای آب، کارکرد بهتری در نظافت نمای ساختمان ها دارد و با استفاده کردن از این نوع دستگاه به سادگی می توان چربی ها و آلودگی های سطح ساختمان ها را از بین برد.

مزیت های شستشوی نمای ساختمان توسط واترجت:

  • واترجت برای سطح هایی که نمی توان به شکل مکانیکی آنها را تمیز نمود، مناسب می باشد.
  • واترجت هیچ نوع صدمه ای به نما وارد نمی کند.
  • واترجت همه ی آلودگی ها را از بین می برد.
  • واترجت در مصرف کردن آب و برق صرفه جویی می کند.
  • واترجت حمل و نقل ساده و راحتی دارد.

فصل شستن و نظافت نمای ساختمان ها

مبحث دیگری که در نماشویی دارای اهمیت می باشد فصل مناسب برای شستشو است که برای مثال نماشویی در فصل زمستان سبب یخ زدگی سنگ خواهد شد و تنها خسارت ایجاد کرده و به نمای ساختمان صدمه می زند . و یا برای مثال نمای آجری را نمی توان در زمستان شست چون به درستی شسته نمی شود مگر اینکه از مواد نانو برای شستشو استفاده شود.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *