منوی دسته بندی

نور پردازی نما

نور پردازی نما - رنگ آمیزی نما - نصب بنر و تابلو تبلیغاتی - کار در ارتفاع - نورپردازی نما با طناب - شماره تماس: 09197921711

ما در این مطلب به مبحث نور پردازی نما می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

نور پردازی نما

در حال حاضر از طراحی خاصی برای نمای ساختمان ها استفاده می گردد؛ ضمنا برای ارتقاء طراحی نمای ساختمان از نور و رنگ هم استفاده می شود تا نما بسیار زیباتر گردد. اجرا کردن نورپردازی در نمای ساختمان زمینه جلوه زیادتر آن در نور شب را هم فراهم می آورد. لامپ های استفاده شده در نما، بعد از مدت زمانی احتیاج به عوض کردن دارند.

در حال حاضر نورپردازی نما با شیوه های گوناگونی انجام می گیرد. یکی از بی درد سرترین شیوه ها برای عوض کردن ال ای دی های نما، عوض کردن لامپ نما بدون داربست و توسط راپل می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات زیادتری از عوض کردن لامپ های سوخته نما توسط راپل آشنا بشویم.

بیشتر بخوانید: نماشویی ساختمان چیست؟

هزینه عوض کردن لامپ نمای ساختمان و نورپردازی نما

یکی از فاکتورهای با اهمیت برای کارفرمایان در حیطه نورپردازی نمای ساختمان، هزینه است. هزینه نورپر دازی نمای ساختمان، بر اثر عوامل گوناگونی شامل روش اجرای کار، آسانی یا سختی دسترسی به لامپ ها، مرحله های فنی عوض کردن لامپ نما و … متغیر می باشد. بر همین اساس نمی توان هزینه دقیقی را برای عوض کردن چراغ نمای ساختمان اعلام نمود.

عوض کردن لامپ نما و نورپردازی نما توسط طناب

در زمان گذشته برای عوض کردن لامپ های نما، از داربست استفاده می کردند. به گونه ای که اول داربست بسته می شد و بعد شخصی که در این زمینه متخصص بود، اقدام به عوض کردن چراغ های سوخته نما می نمود. ولی بستن داربست با هزینه و صرف زمان بسیاری همراه می باشد، به همین علت در حال حاضر استفاده نمی شود.

در مجموعه آرین ایراتا، برای عوض کردن لامپ نما، از طناب و یا راپل استفاده می شود. برای اجرا کردن فرآیند عوض کردن لامپ نمای ساختمان، دو مورد شامل توانایی اجرا کردن کار در ارتفاع و برخوردار بودن از مهارت فنی در زمینه برق ساختمان مهم است. دو توانایی که تیم آرین ایراتا از آن برخوردار می باشند.

البته نیاز می باشد اشاره نمائیم که برای استفاده از خدمات عوض کردن لامپ نما توسط طناب، ساختمان می بایست زیرساخت های موردنیاز را داشته باشد. منظور از زیرساخت های موردنیاز، وجود سازه ای در بام ساختمان است؛ به گونه ای که دارای توانایی تحمل وزن مجری باشد.

اگر ساختمان زیرساخت موردنیاز برای اجرا کردن فرآیند عوض کردن لامپ نمای ساختمان با طناب را داشته باشد، در هزینه های کارفرما خیلی صرفه جویی می شود.

بیشتر بخوانید: سه روش اصلی برای نماشویی ساختمان

چرا به خدمات عوض کردن لامپ نما و نورپردازی احتیاج می باشد؟

در بیشتر موارد امکان دارد لامپ های استفاده شده در نما، احتیاج به عوض کردن داشته باشند. خراب شدن لامپ های استفاده شده در نما، دارای علت های گوناگونی می باشد که در ادامه به بعضی از مهم ترین های آن ها می پردازیم.

اجرا نکردن ترانس و سیم کشی اصولی

از اصلی ترین علت هایی که نشانگر ضرروت عوض کردن لامپ نمای ساختمان می باشد، اجرا نکردن ترانس و سیم کشی اصولی است. در صورتی که در مسیر لامپ ها از ترانس استفاده نشود، بعد از مدت زمان کمی لامپ ها به علت نوسانات برق می سوزند.

وضعیت نامناسب جوی

از دیگر علت های احتیاج به خدمات عوض کردن لامپ نما، وضعیت نامناسب جوی است. عوامل گوناگونی از قبیل رطوبت، می توانند زمینه سوخته شدن لامپ را فراهم آورند.
اگر لامپ با توجه به استاندارد IP66 تولید شده باشد، در مقابل رطوبت و گرد و غبار مقاومت زیادی از خود نشان خواهد داد.

ولی در صورتی که فاقد این استاندارد باشد، در برخورد با رطوبت خواهد سوخت و باید در بازه زمانی معینی عوض شود.

البته قرار گرفتن لامپ های استفاده شده در نما در مقابل تابش آفتاب، بارندگی، گرد و خاک و … هم زمینه سوخته شدن آن ها را فراهم می آورد. به همین علت در بازه های زمانی معینی احتیاج به ترمیم خواهند داشت.

رعایت نکردن استاندارد آب بندی در چراغ

در صورتی که استاندارد آب بندی هم به درستی رعایت نشده باشد، احتیاج به خدمات نورپردازی دوباره خواهد بود. در صورتی که استاندارد آب بندی در چراغ رعایت نگردد، رطوبت از راه چراغ به داخل لامپ نفوذ کرده و منجر به سوختن آن میشود. رعایت نمودن این استاندارد در انواع پروژکتورها (پروژکتورهای ال ای دی، ال ای دی های خطی، وال واشر، چراغ های دیواری و ریسه ای) لازم می باشد.

به اتمام رسیدن عمر مفید ادوات روشنایی استفاده شده در نمای ساختمان

از دیگر علت های اصلی سوختن ادوات روشنایی نمای ساختمان، به اتمام رسیدن عمر مفید آن ها می باشد. همان گونه که لامپ های استفاده شده در درون خانه، عمر بینهایت ندارند، لامپ هایی که در نما استفاده می شوند هم، از این قاعده مستثنی نیستند.
به گونه ای که بعد از مدت زمان معینی، عمر مفید آن ها کاهش می یابد و باید توسط متخصصان این کار عوض شوند.

مورد استفاده قرار دادن متریال نامناسب

اگر در نورپردازی نما از متریال مرغوب و مناسب استفاده نشود، در بازه های زمانی کمی باید عوض گردند. بر همین اساس در صورتی که از همان اول از ادوات روشنایی نامرغوب، سیم های نامناسب و غیر اصولی در طراحی نمای ساختمان شما مورد استفاده قرار گیرد، می بایست از خدمات عوض کردن ال ای دی های نما استفاده نمائید.
پیشنهاد می کنیم در صورتی که علت اصلی احتیاج به استفاده از خدمات عوض کردن لامپ های نمای ساختمان، استفاده از متریال نامرغوب است، حتما در زمان عوض کردن به سراغ لامپ هایی با کیفیت بالا روید. در این صورت می توانید از بروز دوباه این مشکل پیشگیری کنید.

در نهایت

در صورتی که دنبال یک شرکتی مطمئن جهت خدمات عوض کردن لامپ نما می باشید به شما قول می دهیم که شرکت ما با بالاترین کیفیت در خدمت شما دوستان می باشد و همچنین خدمات دیگر ما از قبیل نماشویی، کفسابی، نقاشی نما، پیچ و رولپلاک نما و سایر خدمات ساختمانی است. و همچنین لازم به ذکر است که همه ی خدماتی که ارائه می کنیم با ضمانت نامه هستند.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *