منوی دسته بندی

کار با طناب در ارتفاع

کار با طناب در ارتفاع - رنگ آمیزی نما با طناب - شستشوی نما - کار در ارتفاع با طناب - شماره تماس: 09124652126 - شماره تماس: 09197921711

ما در این مطلب به مبحث کار با طناب در ارتفاع میپردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

کار در ارتفاع – ایمن ماندن با دسترسی طناب

کار در ارتفاع به کاری اطلاق می‌شود که در آن هر شخصی که کار را انجام می‌دهد در موقعیتی قرار می‌گیرد که می‌تواند سقوط او را در فاصله‌ای ببیند که می‌تواند باعث آسیب شود. کار در ارتفاع یکی از بزرگترین علل آسیب جدی است و شایع ترین مرگ و میر در محل کار است.

سیستم دسترسی با طناب یک روش ایمن برای کار در ارتفاع است که در آن از طناب ها و تجهیزات مربوطه برای دسترسی به موقعیت کار و بازگشت به محل کار و پشتیبانی در آنجا استفاده می شود.

ایراتا دسترسی با طناب را تایید کرد

کارگران دسترسی با طناب، متخصصان آموزش دیده ویژه ای هستند که در استفاده از طناب برای کارهای خاص و متنوع در ارتفاع در همه انواع صنعت مهارت و مهارت دارند. استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب مزایای قابل توجهی نسبت به سایر روش های دسترسی دارد، این سیستم کار به این معنی است که پرسنل می توانند به مکان های دشوار رفت و آمد کنند و هر کاری را در ارتفاع با خیال راحت و سریع انجام دهند. تقریباً همه تکنسین‌ها و شرکت‌های دسترسی با طناب در IRATA (انجمن تجاری دسترسی طناب صنعتی)، که تنها انجمن تجارت جهانی در بخش کار در ارتفاع هستند و به عنوان مرجع پیشرو در دسترسی با طناب در جهان شناخته می‌شوند، ثبت خواهند شد.

بیشتر بخوانید: شستشوی نمای ساختمان ها

تجارت دیگر افرادی است که در ارتفاع کار می کنند

با این حال، گاهی اوقات، کار در ارتفاع شامل افراد عادی است، نه افراد آموزش دیده دسترسی به طناب، که ملزم به انجام برخی کارها در ارتفاع هستند. اینجاست که شرکت‌های دسترسی به طناب، مانند آبفاد محدود، وارد خواهند شد تا یک تیم نجات طناب را فراهم کنند و اطمینان حاصل کنند که هر شخصی که در ارتفاع کار می‌کند تا حد امکان ایمن باقی می‌ماند، و اگر در حین کار مشکلی پیش بیاید، آنها باید این شرایط را داشته باشند. پرسنل ماهر مناسب در محل برای انجام عملیات نجات.

بسیار مهم است که هنگام کار در ارتفاع تمام اقدامات احتیاطی عملی انجام شود و ارزیابی های لازم در مورد خطر انجام شود. فقط افراد مناسب و شایسته باید در موقعیتی قرار گیرند که آنها را ملزم به کار در ارتفاع کند و همه کارها باید به درستی برنامه ریزی شود و توسط افرادی با مهارت و تجربه مناسب برای انجام کاری که از آنها خواسته می شود نظارت شود.

بیشتر بخوانید: رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب

مقررات کار در ارتفاع

“مقررات کار در ارتفاع” بیان می کند که “هر کارفرما باید اطمینان حاصل کند که کار در ارتفاع به درستی برنامه ریزی شده است. نظارت مناسب؛ و به روشی انجام شود که تا آنجا که به طور منطقی عملی باشد ایمن باشد.

ایمنی کارگران ضروری است و هنگام برنامه ریزی کار در ارتفاع باید عامل اصلی باشد. خطرات کار را ارزیابی کنید و تعیین کنید که چه مقدار از آن را می توان از روی زمین تکمیل کرد، مطمئن شوید که همه کارگران می توانند با خیال راحت به محل کار خود بروند و از آن خارج شوند، باید تجهیزات مناسب همراه با محافظت در برابر هرگونه سقوط احتمالی اشیاء فراهم شود، و مهم است که روش های تخلیه اضطراری و نجات در محل قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: شستشوی نما با طناب

نجات طناب برای بهبودی سریع

هنگامی که کار در ارتفاع در محل انجام می شود، باید ترتیبات مناسبی وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که نجات و بازیابی کارگر امکان پذیر است و واکنش سریع به حوادث قابل دستیابی است. تیم های نجات با طناب ایمن ترین روش برای ارائه این هستند، زیرا تلاش های نجات توسط افراد آموزش ندیده تنها به افزایش خطر برای مصدوم کمک می کند و اشخاص زیادتری را در مقابل خطر قرار می دهد.

وارد کردن شرکتی مانند آبفاد محدود برای تامین تیم های نجات طناب برای هر شغلی که شامل کار در ارتفاع است، یک روش معمول در صنایع تولید برق و فراساحل است، زیرا کارهای زیادی در ارتفاع انجام می شود. این تضمین می کند که هر سقوط یا حادثه دارای یک تیم از تکنسین های طناب مخصوص آموزش دیده برای ارائه واکنش سریع و بهبود است. ایمن نگه داشتن افرادی که در ارتفاع کار می کنند، بخش اساسی از زندگی روزمره آبفاد و سایر تیم های نجات است.

اقدامات برای خطر سقوط

پس از انتخاب روش کار، اقدامات کنترلی مختلفی برای محدود کردن خطر سقوط و ایمنی محیط انجام می شود. ما بین اقدامات جمعی و شخصی تمایز قائل هستیم.

اقدامات جمعی تضمین می کند که همه در یک زمان از خطر محافظت می شوند. به عنوان مثال نصب محافظ لبه موقت یا نردبان قفس دائمی است.

هنگامی که اقدامات جمعی کافی نباشد، خطر سقوط را نیز می توان با اقدامات شخصی به حداقل رساند. این را می توان با محدودیت های محل کار انجام داد که سقوط را غیرممکن می کند. یا با محافظ سقوط که باعث می شود اثر سقوط تا حد امکان کم شود.

بیشتر بخوانید: رزین نمای ساختمان چیست

خطرات کار در ارتفاع

هنگام کار در ارتفاع، عوامل مختلفی را در نظر می گیریم. علاوه بر خطر سقوط، خطری برای محیط زیست نیز وجود دارد. به عنوان مثال به اجسام در حال سقوط فکر کنید. اقدامات کنترلی مختلفی برای جلوگیری از این امر وجود دارد. یکی از نمونه ها، محاصره مناسب محل کار است. زیرا کار در ارتفاع همیشه قابل مشاهده نیست. مثال دیگر استفاده از تسمه هایی است که برای جلوگیری از افتادن اجسام موادی به آن وصل می شود.

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

شماره ثابت: 02188044865

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما با طناب ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و ….اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان و نماشویی

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *