منوی دسته بندی

مزایای نماشویی با طناب

مزایای نماشویی با طناب - نماشویی - شستشوی نما با طناب - پیچ رولپلاک نما - رنگ آمیزی نما - شماره تماس: 09197921711 - 09124652126

انجام دادن نماشویی با طناب واقعاً خلاقانه است! این روش برای شستشوی پنجره ها، نماهای بلند و ساختمان های بلند بسیار مفید است. برخلاف روش های سنتی شستشوی نما، که معمولاً نیاز به استفاده از اسکلت های فلزی و یا سقف های نما دارند، طناب نماشویی به شما اجازه می دهد تا به راحتی به نماهای بلند دسترسی پیدا کنید. ما در این مطلب به مبحث مزایای نماشویی با طناب می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی میکنند.

بعضی از مزایای استفاده از طناب نماشویی عبارتند از:

1. دسترسی به نقاطی که دسترسی آنها سخت یا خطرناک هستند:

با استفاده از طناب نماشویی می‌توانید به نقاطی که با دسترسی سخت یا خطرناک روبرو هستند، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید به سقف یا دیوارهای بلند ساختمان‌ها دسترسی پیدا کنید.

2. صرفه‌جویی در هزینه‌ ها:

استفاده از طناب نماشویی می‌تواند به شما کمک کند تا هزینه‌های خود را کاهش دهید. به عنوان مثال، با استفاده از طناب نماشویی می‌توانید به جای استفاده از جرثقیل، هزینه‌های خود را کاهش دهید.

3. سرعت بالا:

با استفاده از طناب نماشویی می‌توانید به سرعت بالایی به نقاط مختلف دسترسی پیدا کنید. این روش به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت به نقاط مختلف دسترسی پیدا کنید و کارهای خود را به سرعت انجام دهید.

4. ایمنی:

استفاده از طناب نماشویی می‌تواند به شما کمک کند تا به صورت ایمن به نقاط مختلف دسترسی پیدا کنید. با استفاده از ابزارهای ایمنی مناسب، می‌توانید از خطراتی که با استفاده از طناب نماشویی ممکن است به وجود آیند، جلوگیری کنید.

5. انعطاف‌پذیری:

استفاده از طناب نماشویی به شما انعطاف‌پذیری بیشتری در کار کردن با نقاط مختلف را می‌دهد. با استفاده از طناب نماشویی می‌توانید به راحتی به نقاط مختلف دسترسی پیدا کنید و کارهای خود را به راحتی انجام دهید.

البته، استفاده از طناب نماشویی نیاز به آموزش و تجربه دارد و باید توسط افراد ماهر و با تجهیزات ایمنی مناسب انجام شود.

بیشتر بخوانید: رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب

روش انجام نماشویی ساختمان با طناب

در روش انجام نماشویی ساختمان با طناب، کارگران با استفاده از طناب و تجهیزات ایمنی، به سطح بالایی از ساختمان صعود می‌کنند و با استفاده از ابزارهای خاص، نما را تمیز می‌کنند. این روش به دلیل کاهش هزینه و زمان اجرا، محبوبیت بسیاری در صنعت ساختمان پیدا کرده است.

برای انجام نماشویی ساختمان با طناب، کارگران باید دارای مهارت‌های خاصی باشند و از تجهیزات ایمنی مناسبی استفاده کنند. همچنین، برای انجام این کار، باید دقت و دانش فنی کافی وجود داشته باشد تا از وقوع حوادث و نارضایتی مشتریان جلوگیری شود.

در این روش، کارگران با استفاده از طناب و تجهیزات ایمنی به سطح بالایی از ساختمان صعود می‌کنند و با استفاده از ابزارهای خاص، نما را تمیز می‌کنند. برای انجام این کار، از تجهیزاتی مانند طناب، کلاه، دستکش، کفش ایمنی، کمربند ایمنی و دیگر تجهیزات ایمنی استفاده می‌شود.

برای انجام این روش، ابتدا طناب به یک نقطه ثابت در بالای ساختمان متصل می شود. سپس فردی که قرار است نماشویی را انجام دهد، با استفاده از تجهیزات ایمنی مثل کمربند ایمنی و دستکش‌های چسبنده، به طناب متصل می شود و به سمت پایین حرکت می کند. در هنگام حرکت به سمت پایین، فرد متخصص با استفاده از ابزارهای خاصی که در دست دارد، نما را تمیز می کند.

استفاده از این روش برای نماشویی ساختمان‌ها، نیاز به تجربه و تخصص دارد و باید توسط افرادی با مهارت و تجربه کافی انجام شود. همچنین، برای انجام این روش، باید از تجهیزات ایمنی مناسب استفاده کرد تا از هرگونه حادثه‌ای جلوگیری شود.

استفاده از این روش برای انجام نماشویی ساختمان، به دلیل دسترسی آسان به نقاط دوردست و سخت‌دسترسی ساختمان، بسیار مفید است. همچنین، این روش به کارگران کمک می‌کند تا به راحتی و با سرعت بیشتری کار خود را انجام دهند.

هزینه نماشویی ساختمان با طناب و بدون داربست

به طور معمول میزان چالش و سختی کار عامل اصلی در مشخص نمودن قیمت نماشویی ساختمان است و طبیعتا نماشویی با طناب به دلیل ریسک و دشواری زیادی که دارد در مقایسه با شستشوی نمای سازه توسط کلایمر که شرایط کار تقریبا راحت تری دارد از هزینه زیادتری برخوردار می باشد. در ثانی در شستشوی نمای ساختمان توسط کلایمر، نماکار سرعت عمل زیادتری داشته و کاملا طبیعی می باشد که هزینه این کار نسبت به شستشوی نما با طناب پایین تر باشد. در استفاده از واتر جت برای پاکسازی نمای سازه نیز با توجه به اینکه واترجت آب سرد، آب گرم، بنزینی، مرکزی یا واترجت موتور بنزینی استفاده شده هزینه ها متغیر می باشد.

تعرفه نرخ راپل کار

همینطور بهتر می باشد بدانید در تعرفه های نرخ طناب کار، هنگامی که موسسه مدنظر به منزله مجری، لوازم مدنظر برای طناب کشی از قبیل پیچ و رول پلاک نما را خودش فراهم می کند هزینه استفاده از این تجهیزات را در کار شما نیز حساب می نماید.

طول و عرض نما در قیمت نماشویی اثر دارد.

در یک دید کلی به لیست نرخ شستشوی نمای سازه هر چه مقدار عرض نما زیادتر و بلندی ساختمان زیادتر باشد سختی و چالش کار نیز به همان میزان زیادتر می شود و نرخ نیز بالاتر میرود. جنس نمای سازه نیز به این دلیل بر روی نرخ پایانی کار تاثیر دارد که برای مثال برای شستن یک نمای آجری مواد شوینده و متریال بهداشتی زیادی مصرف می شود و نرخ شستشوی نما نیز افزایش می یابد.

متراژ و تعداد طبقه ها در هزینه نماشویی ساختمان تاثیر دارد.

قیمت شستشوی نمای سازه برای نما های سنگ نما، آجری، شیشه ای و کامپوزیتی نیز بر اساس مساحت و تعداد طبقات محاسبه می شود و بر اساس اینکه شستشوی نما با واترجت، ابر و طی یا هردو انجام شود کاملا متغیر می باشد.

در آخر

در مجموع شستشوی نمای ساختمان نرخ بالایی ندارد مخصوصا در صورتی که قرار باشد هزینه بین اهالی، ساکنان و طبقات متنوع یک ساختمان تقسیم گردد و هزینه بسیاری را بر دوش خانواده ها نخواهد افتاد.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب , برش کاری  – نماشویی – جوشکاری ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *