منوی دسته بندی

آشنایی با خدمات نماشویی

آشنایی با خدمات نماشویی - شستشوی نما با طناب - نماشویی و کار در ارتفاع - پیچ رولپلاک نما - رنگ آمیزی نما - شماره تماس: 09197921711

ما در این مطلب به مبحث آشنایی با خدمات نماشویی می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

آشنایی با خدمات نماشویی ساختمان

شستشوی نما در حال حاضر در شهرهای بزرگ زیادتر انجام می گیرد. همان گونه که می دانید در شهرهای بزرگ به علت آلودگی هوا، رفت و آمد زیاد خودروها، وجود کارخانجات زیاد و… نمای ساختمان ها زیادتر دچار آلودگی می گردد. وجود چنین آلودگی هایی سبب بارش باران اسیدی میشود. ساختمان های سطح شهر هم در معرض باریدن این باران ها و آلودگی های محیطی هستند. نشستن آلودگی و جرم بر روی نمای ساختمان، سبب ایجاد ظاهری زشت خواهد شد. در حال حاضر که افراد بیشتر از قبل برای مسئله زیبایی ساختمان ها و نمای ظاهری آن ها، اهمیت قائل می شوند استفاده کردن از خدمات نماشویی با استقبال گسترده ای از سمت مردم روبرو شده است.

در حقیقت شستشوی نمای ساختمان شما را یاری می کند تا ظاهر ساختمان خودتان را درست مانند روز اول نمائید. قیمت نماشویی بر اساس ملاک های گوناگونی مثل ارتفاع ساختمان، متراژ ساختمان، مقدار آلودگی و… مشخص می شود. در این محتوا تصمیم داریم درباره ی شستشوی نما، شیوه های انجام و هزینه های مرتبط با آن توضیحاتی برای شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فرایند نماشویی همان گونه که از نام آن پیدا است، بیانگر نظافت نمای خارجی سازه‌های شهر است. این فرایند، یکی از خدمات تخصصی در زمینه ساخت و ساز می باشد که با استفاده کردن از متد و شیوه های خیلی متنوعی انجام می شود. شایان ذکر می باشد که با توجه به گسترده شدن آلاینده‌های زیست محیطی، در حال حاضر خدمات شستشوی نما یکی از خدمات اصلی برای حفظ زیبایی نمای ساختمان است.

بیشتر بخوانید: پوشش درز بین ساختمان با طناب

نماشویی با استفاده کردن از شیوه دسترسی با طناب یکی از شیوه های پرکاربرد در زمینه نظافت نمای ساختمان‌ها می باشد. در این شیوه، کارکنان متخصص و مجرب با استفاده کردن از طناب و تجهیزات ایمنی متناسب به نمای ساختمان دسترسی یافته و با استفاده کردن از مواد شوینده و ابزارهای خاص نمای ساختمان را پاکیزه می نمایند.

شستشوی نمای ساختمان

نماشویی را می‌توان یکی از پرتقاضاترین خدمات در زمینه بازسازی و زیباسازی نمای سازه‌ های شهر محسوب کرد. دلایل گوناگونی را می‌توان برای ضرورت استفاده کردن از خدمات شستشوی نما بیان نمود که مهمترین آن، آلاینده‌های زیست محیطی و جوی است. زیرا در حال حاضر با گسترش آلاینده‌های محیطی، نمای خیلی از ساختمان‌ها دچار آلودگی شده و از لحاظ زیبایی شناختی، وجهه زیبای خودشان را از دست خواهند داد.

شیوه های نماشویی

شستشوی نما با داربست و طناب دو روش متداول برای تمیز کردن نماهای بلند ساختمان ها هستند. هر دو روش مزایا و معایب خود را دارند و بسته به شرایط مختلف، یکی از آنها ممکن است بهترین گزینه باشد.شستشوی نما با داربست، به عنوان یکی از روش های سنتی، از قدیمی ترین روش های شستشوی نماها است. در این روش، یک داربست بلند با یک دستگاه بالابر به بالای ساختمان حرکت می کند و کارگران با استفاده از ابزارهای خاص، نمای ساختمان را تمیز می کنند. این روش برای نماهایی که دارای طرح های پیچیده هستند، مناسب نیست و همچنین برای ساختمان های بلند، زمان بیشتری نسبت به روش طنابی می طلبد.روش شستشوی نما با طناب، روشی نوین تر است که در سال های اخیر بسیار محبوب شده است. در این روش، کارگران با استفاده از طناب های خاص، به بالای ساختمان صعود می کنند و نمای ساختمان را تمیز می کنند. این روش برای نماهایی که دارای طرح های پیچیده هستند، مناسب است و همچنین زمان کمتری نسبت به روش داربستی می طلبد. همچنین، این روش برای ساختمان هایی که دارای ارتفاع بالایی هستند، مناسب تر است.

بیشتر بخوانید: مزایای نماشویی با طناب

با این حال، روش شستشوی نما با طناب نیز دارای معایبی است. این روش برای کارگران بسیار خطرناک است و نیاز به تجهیزات ایمنی خاص دارد. همچنین، این روش برای ساختمان هایی که دارای سطوح نامنظم هستند، مناسب نیست.

بنابراین، بسته به شرایط مختلف، یکی از روش های شستشوی نما ممکن است بهترین گزینه باشد. در هر صورت، برای انجام این کار، بهتر است از کارگران ماهر و تجهیزات ایمنی مناسب استفاده شود.

شستشوی نما با داربست:

در این روش، داربست‌ها به سقف ساختمان متصل می‌شوند و شخصی که شستشو را انجام می‌دهد، با استفاده از داربست‌ها به بالا و پایین حرکت می‌کند. این روش برای ساختمان‌ هایی با ارتفاع بالا و ساختار پیچیده مناسب است. همچنین، این روش امکان دسترسی به نقاط دور از دسترس را فراهم می‌کند و به راحتی قابل کنترل است. اما این روش نیاز به تجهیزات و داربست‌های خاص دارد و هزینه بالایی دارد.

شستشوی نمای ساختمان با طناب

شستشوی نما به مجموعه اعمالی گفته می شود که جهت زدودن و برطرف کردن جرم و آلودگی از سطح نمای ساختمان انجام می گیرند. به صورت کلی این شیوه به عنوان یک راهکار اصلی برای تمیز نمودن نمای ساختمان بدون صرف کردن هزینه های اضافه شناخته می شود. نماشویی محتاج تخصص و مهارت های خاصی می باشد. علاوه بر آن انجام این کار افزون بر نیروی انسانی ماهر و متخصص به متریال ها و ابزارهای خاصی هم احتیاج دارد. برای انجام دادن کار به صورت دقیق، می بایست حتما همه ی این شرایط به صورت کامل فراهم باشد.

گروه تخصصی آرین ایراتا، از قبیل مراکز خوشنام در ارائه خدمات مرتبط با نماشویی ساختمان است. این مرکز با استفاده کردن از استراتژی به کار گرفتن طناب و بدون احتیاج به داربست، خدمات مرتبط با این زمینه را با بهترین قیمت و کیفیت به مشتری های خودش ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت خدمات این مرکز و همینطور دریافت مشاوره‌ های موردنیاز در حوزه روش دریافت خدمات آرین ایراتا، پیشنهاد می نمائیم با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمائید. لازم به ذکر می باشد که متخصصان این مجموعه برای ارائه خدمات در زمینه شستشوی نما از ابزارهای متعددی استفاده می کنند. برای نمونه می‌توان به واتر سندبلاست، دستگاه واترجت و همینطور مواد جرم گیر، نانو و رسوب زدا اشاره نمود.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ، کار با طناب ، آب بندی و اجرای نانو ، برش کاری ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *