منوی دسته بندی

بهترین روش دسترسی به نما برای کار در ارتفاع

بهترین روش دسترسی به نما برای کار در ارتفاع با طناب- آب بندی و اجرای نانو - رنگ آمیزی نما - پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09197921711

ما در این مطلب به مبحث بهترین روش دسترسی به نما برای کار در ارتفاع می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

بهترین روش دسترسی به نما برای کار در ارتفاع

حتما تا به الان برایتان پیش آمده که قصد انجام دادن تعمیر یا نظافت نمای ساختمان خودتان داشته باشید و در انتخاب شیوه دسترسی به نما دچار شک و ترید شده باشید. در این مطلب تصمیم داریم به معرفی بهترین شیوه دسترسی به نما بپردازیم و انواع شیوه های کار در ارتفاع را بررسی کنیم. همان گونه که می دانید با پیشرفت تکنولوژی و ابزارها شیوه های گوناگونی ایجاد شده است که دسترسی به نمای ساختمان را خیلی ساده تر از پیش کرده است، که هر یک از این شیوه ها مزیت ها و معایب خود را دارند.

چه شیوه هایی برای دسترسی به نما وجود دارد؟

شیوه های دسترسی به نمای ساختمان شامل موارد زیر هستند:

  • دسترسی به نما با استفاده کردن از شیوه راپل یا طناب کاری
  • دسترسی به نما با استفاده کردن از داربست
  • دسترسی به نما با استفاده کردن از جرثقیل
  • دسترسی به نما با استفاده کردن از بالابر های هیدرولیکی

بهترین روش دسترسی به نما برای کار در ارتفاع - آب بندی و اجرای نانو - رنگ آمیزی نما - پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09197921711

دسترسی به نما با شیوه راپل

شیوه راپل کاری یکی از بهترین شیوه هایی است که برای دسترسی به نمای ساختمان می توان از آن استفاده نمود. کار در ارتفاع با دسترسی طناب در حال حاضر در همه جای دنیا در حال استفاده و اجرا است و از این شیوه برای شستشوی نمای ساختمان های بلند و مرتفع استفاده میگردد.

استفاده کردن از این شیوه به قدری مطمئن و ایمن است که حتی برج هایی مثل برج خلیفه با استفاده کردن از این شیوه شستشو و نماشویی خواهند شد.

یکی از علت هایی که می توان شیوه راپل کاری را بهترین شیوه دسترسی به نما داسنت این می باشد که هزینه های استفاده کردن از این ابزار و شیوه کاملا کم هزینه تر از بقیه شیوه های دیگر مانند داربست، کلایمر، و جرثقیل است.

بیشتر بخوانید: پوشش درز بین ساختمان با طناب

استفاده کردن از داربست جهت دسترسی به نمای ساختمان

داربست یکی از ابزارهای سنتی و قدیمی است که امروزه نیز در اغلب نمای ساختمان ها از این ابزار قدیمی استفاده می شود.

استفاده کردن از داربست جهت دسترسی به نما برای تعمیرات و نظافت نما هزینه های زیادی دارد و به طور معمول برای کارهایی که خیلی زمان بر است مقرون به صرفه می باشد.

داربست هزینه زیادتری نسبت به بقیه شیوه های دیگر دارد چون شما نه تنها می بایست هزینه های اجاره داربست را پرداخت نمائید بلکه میبایست هزینه متخصص کار در ارتفاع را نیز پرداخت نمائید.

در زمان گذشته استفاده کردن از داربست به علت کمبود تجهیزات مناسب جهت دسترسی به نمای ساختمان خطرناک و نا امن بود ولی در حال حاضر با وجود تولید هارنس های کار در ارتفاع خطرهای استفاده کردن از داربست جهت دسترسی به نمای ساختمان کاهش یافته است.

در حال حاضر کمربند های ایمنی و هارنس های مخصوص کار در اتفاع با داربست تولید شده که در هنگام اجرای کار با داربست هارنس ها با استفاده کردن از قلاب به داربست وصل می گردد و هیچ خطری اعم از سقوط از داربست متخصصان کار در ارتفاع را تهدید نخواهد کرد.

دسترسی به نما توسط جرثقیل سبد دار

دسترسی به نمای ساختمان توسط جرثقیل های سبد دار به طور معمول در ساختمان هایی که ارتفاع کمتری دارند به کار می رود. استفاده کردن از جرثقیل برای تعمیرات و نظافت نمای ساختمان به طور معمول در ساختمان هایی کاربرد دارد که امکان استفاده کردن از شیوه راپل و بستن داربست را نداشته باشند.

هزینه های استفاده کردن از جرثقیل نسبتا بالا است و برای ساختمان هایی حداکثر با ارتفاع ۴ الی۵ طبقه به کار می رود. جرثقیل ها به طور معمول برای بخش هایی از نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که دسترسی به نما خیلی دشوار بوده و استفاده کردن از بقیه شیوه ها غیر ممکن می باشد.

جرثقیل ها مانند کلایمر داری سبد است که فرد متخصص با هماهنگی گرداننده جرثقیل بخش های مدنظر نمای ساختمان را نظافت و تعمیر مینماید.

در استفاده کردن از این شیوه خطر خاصی فرد را تهدید نمیکند و برای محض اطمینان بالاتر برای زیاد شدن امنیت کاری و مهار خطرهای احتمالی استفاده کردن از کمبرند های ایمنی و هارنس برای فرد متخصص کار در ارتفاع توصیه می شود.

بیشتر بخوانید: مزایای نماشویی با طناب

بهترین روش دسترسی به نما برای کار در ارتفاع - آب بندی و اجرای نانو - رنگ آمیزی نما - پیچ رولپلاک نما - شماره تماس: 09197921711

دسترسی به نمای ساختمان توسط بالابرهای هیدرولیکی

بالابر های هیدرولیکی مانند جرثقیل ها سبد دارند که در ساختمان هایی با حداکثر ارتفاع ۳ الی ۴ طبقه بر اساس اندازه و سایز بالابر مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده کردن از بالابر های هیدرولیکی به طور معمول در کارگاه ها و کارخانه جات و همینطور سوله ها خیلی کاربرد دارد ولی در تعمیرات و نظافت نمای ساختمان ها نیز می توان این ابزار را مورد استفاده قرار داد.

بالابر های هیدرولیکی مانند جرثقیل های سبد دار می بایست اجاره شوند که به طور معمول به شکل روزانه یا هفتگی اجاره می شود. در هنگام استفاده کردن از این شیوه در صورتی که موارد ایمنی به طور صحیح انجام نشود امکان دارد خطر ساز باشد. در هنگام استفاده کردن از بالابر های هیدرولیکی حتما می بایست جک ها به شکل کاملا مرتبی باز شوند تا از ایجاد خطرات احتمالی پیشگیری شده و آن ها را نیز رفع نمود.

یکی از مواردی که در زمان استفاده کردن از بالابرهای هیدرولیکی می بایست به آن توجه نمائید این است که بالابر ها دارای محدودیت وزن و ارتفاع هستند و در صورتی که به این موارد توجه نکنید امکان دارد باعث چپ شدن یا شکستن پایه بالابر شود.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ، کار با طناب ، آب بندی و اجرای نانو ، برش کاری ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *