منوی دسته بندی

قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب - - شستشوی نمای ساختمان - شستشوی نما با طناب - شماره تماس: 09197921711 - شماره تماس: 09124652126 - آرین ایراتا

ما در این مطلب به مبحث قیمت نماشویی با طناب می پردازیم. خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

قیمت نماشویی چطور حساب می شود؟

قیمت نماشویی ساختمان ها با فرمول متری حساب می شود. عرض و طول ساختمان با یکدیگر ضرب شده و متراژ دقیق نمای ساختمان حساب میشود. در انتها متراژ را ضرب در قیمت متری کرده و حاصل ضرب قیمت نماشویی ساختمان را برای شما معلوم می نماید. به طور کلی قیمت نماشویی به شکل متری از 30 تا 60 هزار تومان است که برای هر نوع نمایی متغییر است.

این قیمت برای نماشویی در تهران و کرج است و در شهرستان ها کمی افزایش خواهد یافت.

قیمت نماشویی ساختمان با طناب

قیمت نماشویی ساختمان با طناب خیلی ارزان است. راپل کاران با طناب همه ی نماها را تمیز می نمایند و متخصص در نماشویی ساختمان هستند. به علت اینکه احتیاج به داربست ندارید نماشویی ارزان می باشد و یک نمایی که 100 متر می باشد در کمتر از 4 ساعت شستشو داده خواهد شد اما در صورتی که با کمک داربست شستشو داده شود 3 روز زمان احتیاج می باشد. قیمت نماشویی ساختمان با طناب از متری 30 تا 60 هزار تومان خواهد بود.

عوامل اثرگذار در قیمت نماشویی ساختمان

  1. متراژ ساختمان
  2. ارتفاع ساختمان
  3. جنس نمای ساختمان
  4. وضعیت پشت بام
  5. منطقه جغرافیایی ساختمان مدنظر
  6. میزان کثیفی سطح مدنظر
  7. نوع شستشوی نما

متراژ ساختمان: از عوامل اصلی اثرگذار بر روی نماشویی می باشد. عرض و طول ساختمان مدت زمان کار را مشخص می نماید. برای مثال یک نمای 4 طبقه با یک ساختمان 8 طبقه مدت زمان نماشویی آن ها تفاوت دارند و به طبع هزینه آن ها نیز با همدیگر تفاوت خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: پوشش درز بین ساختمان با طناب

جنس نمای ساختمان: به علت تفاوت داشتن آن ها نوع نماشویی هم متفاوت خواهد بود. برخی از شیوه ها کار و مواد بسیاری می خواهد و به همین علت قیمتشان تغییر بسیاری خواهد داشت. برای مثال نماشویی سنگ تراورتن از نماشویی سنگ های بادبر و سمیرم ارزان تر است.

هر شرکتی قادر به نظافت ساختمان های مرتفع 15 طبقه یا 20 طبقه نیست و شرکت های کمی در تهران و کرج موجود هستند که می توانند از پس این ساختمان های مرتفع بر بیاییند. قیمت نماشویی ساختمان هایی که طبقه های زیادتری دارند بیشتر است.

بستن طناب جهت اجرا کردن نماشویی می بایست هموار باشد. برای مثال برخی از ساختمان ها به علت نداشتن جای بستن طناب کار را سخت می نمایند و نماشویی هزینه زیادتری می خواهد. مقصر هم کسی نبوده و یک امر طبیعی است.

موقعیت جغرافیایی آن ساختمان در هزینه های شستشوی نما اثرگذار می باشد. برای مثال در صورتی که یک نمای ساختمان در شهرستان های اطراف بخواهد شسته شود هزینه در مقایسه با تهران و کرج دوبرابر خواهد شد.

یکی دیگر از مهمترین علت های قیمت دهی نماشویی درصد آلودگی روی سطح مدنظر می باشد. برای مثال یک نما احتیاج به مواد خاص داشته باشد هزینه بیشتری می خواهد، مثل نماهای آجری که گل و لای را به خودشان جذب می نمایند.

شیوه های شستشو نیز اثر بسزایی در هزینه های نماشویی دارند. برای مثال یک ساختمان در صورتی که برق سه فاز نداشته باشد می بایست آن نما را با اسید شست و هزینه ها خیلی افزایش خواهد یافت. علت آن نیز عدم استفاده از واترجت سه فاز می باشد.

بیشتر بخوانید: مزایای نماشویی با طناب

قیمت نماشویی ساختمان به صورت متری

نمای سنگ تراورتن: نماشویی سنگ تراورتن روی ارتفاع به شکل متری در صورتی که شسته شود از 20 تا 35 هزار تومان هزینه بر خواهد بود.

نمای آجری: نماهای آجری به علت استفاده نمودن مواد داخل آنها هزینه نماشویی میان 40 تا 70 هزار تومان می باشد.

نمای سیمانی: نماهای سیمانی نیز مثل سنگی ساده و راحت می باشد که قیمت نماشویی به شکل متری میان 18 تا 28 هزار تومان قیمت گذاری شده.

نمای سنگ سمیرم و بادبر: سنگ های بادبر و سمیرم گرد و خاک را به خودشان جذب می نمایند و بعد از مدت زمانی نمای ساختمان کدر و سیاه می شود. این نوع نماها در صورتی که نماشویی بشوند قیمت متری از 30 تا 50 هزار تومان است.

نمای سنگ گرانیت: سنگ گرانیت خاک و گل بسیاری ندارد و با واترجت های تک فاز شستشو داده می شود که هزینه ای میان 18 تا 25 به شکل متراژی خواهد داشت.

سطح شیشه ای: تمیز نمودن شیشه های نمای ساختمان نیز به شکل متری از 20 تا 30 هزار تومان است.

قیمت نماشویی به صورت کنترات

قیمت نماشویی در همه ی موارد و ساختمان ها در صورتی که متراژ زیر 20 متر باشد به شکل کنترات حساب می شود. قسمتی از قیمت ها را به شکل حدودی توضیح می دهیم. قیمت نماشویی هایی که یک روز به طول انجامد از 5 تا 15 میلیون هزینه بر خواهد بود. نماهای کمتر از صد متر از 4 تا 8 میلیون و نماهای زیر 200 متر از 8 تا 15 میلیون هزینه نماشوییشان می باشد که می توانید با فرستادن عکس از هزینه های دقیق آگاهی پیدا کنید.

قیمت نماشویی به شکل طبقه ای

قیمت شستشوی نمای ساختمان طبقه ای نیز به شکل کنترات گفته می شود، وابسته به متراژ و موقعیت آن واحد خواهد بود. اما کمتر از صد متر از 4 تا 8 میلیون هزینه بر خواهد بود. بیشتر از صد متر وابسته به سطح و کثیفی آن ساختمان می باشد.

هزینه های ابر و طی شیشه ی نمای ساختمان ها

قیمت ابر و طی و شستن شیشه های نمای ساختمان از متری 20 تا 30 هزار تومان قیمت گذاری می شود و البته این قیمت برای متراژ های زیاد است و قیمت اندازه های کمتر از 100 و 200 متر کنتراتی از 4 تا 12 میلیون قیمت داده می شود.

قیمت نماشویی ساختمان با سندبلاست

نماشویی با سندبلاست به علت استفاده کردن از ابزارهای اضافه و استفاده کردن از مواد متفاوت در طول کار قیمتی حدودا میان 50 تا 80 هزار تومان خواهد بود که به علت متفاوت بودن درصد آلودگی و متراژ نمی توان به صورت دقیق قیمت داد. متراژهای کمتر از 100 و 200 متر نیز به شکل کنتراتی از 7 تا 18 میلیون هزینه بر خواهد بود.

بیشتر بدانید: نماشویی ساختمان

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع ….

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی ، شستشوی نما ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع و  …. می باشد. جهت مشاوره هر گونه خدمات با آرین آیراتا تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

شماره تماس: 09124652126

شماره تماس: 09197921711

خدمات شرکت آرین ایراتا شامل: نماشویی و کار در ارتفاع، شستشوی نما با طناب ، پیچ رولپلاک نما ، نورپردازی نما ، نصب و تعویض شیشه نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، جوشکاری و برش کاری ، آب بندی و اجرای نانو ، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی ، نصب توری پاسیو و کار در ارتفاع شستشوی نما با طناب ، کار با طناب ، آب بندی و اجرای نانو ، برش کاری ….

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *