منوی دسته بندی

نصب بنر با طناب | نصب بنر تبلیغاتی باطناب | کار در ارتفاع

نصب تابلو

نصب بنر باطناب نصب تابلو روی نما

شرکت آرین ایراتا مجری سخت ترین امور در ارتفاع با تکنیک دسترسسی با طناب

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

09124652126

09197883009

نصب تابلو و بنر در ارتفاع

نصب بنر
نصب بنر

ARIANIRATA.IR

هزینه نصب تابلو و بنر در ارتفاع

کار نصب تابلو و بنر در ارتفاع

نصب تابلو و بنر در ارتفاع اکثر مواقع برای تبلیغات، به خصوص تلویزیون و رادیو و سینما و .. میباشد. البته امروز تبلیغات کسب و کارهای مختلف نیز با نصب تابلو و بنر انجام می شود. اینکه چرا این کار هم کار در ارتفاع محسوب می شود، به این دلیل است که باید این تابلو و بنرها در ارتفاع و بر روی دیوار کشیده شوند. پل ها و بالای ساختمان ها نیز از جمله مکان هایی هستند که قابلیت نصب تابلو و بنر را دارند. اینکار باعث می شود تمام کسانی که از آن محل عبور می کنند چه با خودرو و چه پیاده این تبلیغات را ببینند. و این خود بار تبلیغاتی زیادی دارد چون ناخودآگاه در ذهن ثبت می شوند. مثلاً جملات عبرت آموز یا شعارهای تبلیغاتی خاص که دائماً تکرار می شوند.

این کار یکی دیگر از خدمات شرکت آرین ایراتا در کرج و تهران به عنوان کار در ارتفاع ارائه می شود.

نصب بنر و تابلو در ارتفاع بدون داربست

این سوال دائماً مطرح می شود که برخی کارهای در ارتفاع چرا باید بدون داربست صورت گیرد. جواب در اینجاست نگاه کنید به مکان هایی که این کارها انجام می شود برخی اوقات شرایط تا حدی دشوار است که نصب داربست امکان پذیر نیست اما خب چاره ای هم نیست کار باید انجام شود بنابراین راه دیگری را امتحان می کنیم . در ذیل به این مسئله پاسخ داده شده است.

 

نصب تابلو و بنر در ارتفاع با طناب

نصب بنر باطناب

کارهای عملیاتی زیادی در ارتفاع با طناب انجام می شود. تکنسین های این امر باید آموزش دیده و کاملاً با تجربه باشند. این طناب ها، طناب های عادی و معمولی نیستند و بلکه تجهیزات مخصوص نیاز است. طناب راپل جایگزین خوبی برای داربست هایی هستند که باید اجاره شوند، به محل مورد نظر حمل شوندو میله ها به یکدیگر وصل شوند. حال باید داربست مجدداً جمع شود و به محل اولیه برگردانده شوند. بنابراین کار با طناب راپل باعث می شود هزینه های کار در ارتفاع شما به لحاظ زمانی و و صرف پولی به صرفه تر شود و البته به شرط تجربه، ایمن تر و سریع تر و ارزان تر انجام شود.

انواع تابلو تبلیغاتی:

تابلو فلکسی

تابلو کامپوزیتی

SMD

تابلو اعلانات

تابلو تبلیغاتی نوری

تابلو تبلیغاتی غیر نوری

بنر ویلنیل ( با قابلیت شستشو و تمیز کردن)

بنر وینیل شبکه ای (مناسب مناطق شمالی و مرطوب)

تعویض، نصب و تعمیر بنرها و تابلوهای تبلیغاتی خود را در کرج و تهران از تهران راپل بخواهید. در نظر داشته باشید، تکنسین هایی که این کار را انجام می دهند علاوه بر تجربه باید آیین نامه های نحوه نصب بنرها را که در شهر در نظر گرفته شده اند را بدانند:

 

قوانینی که باید در نصب تابلو و بنرها در ارتفاع بدون داربست در نظر گرفت :

نصب بنر باطناب درصورتیکه قصد دارید بنری به دیوار نصب کنید، تابلو یا بنر نباید از خود دیوار بزرگتر باشند. هر ضلع آن باید حداقل بیست و پنج سانتی متر از لبه های دیوار فاصله داشته باشند.ضمناً فاصله از کف زمین نباید کمتر از ۳۰ سانت باشد.

مکان های شیبدار و تراس ها، برای نصب تابلوها مناسب نیستند.

فاصلۀ بنر از ساختمان باید از نصف ارتفاع بنر یا تابلو بیشتر باشد.

به هیچ عنوان بنر یا تابلو روی طرح ها و کارهای دیگر نصب نشود.

درصورتیکه اندازه تابلو بیش از یک مترمربع باشد باید در فاصله ای بیش از ۱۰ متری ساختمان نصب کرد.

بنرهای عمومی باید از دیوار بالاتر نصب شوند و هرگز ادامه آنها در داخل پیاده رو نباید از یک دهم عرض خیابان بیشتر شود.

دلایل نیاز به تعمیر و یا تعویض تابلو و بنرها در ارتفاع

معمولاً تبلیغات کسب و کارهای مختلف در مکان های پرتردد توسط بنرها و تابلوها انجام میشود. به دلیل هزینه های زیاد نصب بنرها در خیابان ها و جاده ها، افراد گاهی این تبلیغات را در روی نمای برج و ساختمان ها به شکل افقی و یا عمودی توسط پیچ رولپلاک محکم کرده و نصب می کنند و هزینه های آن به صرفه و کم می باشد.

این تابلوها نشان از ارائه یک پیام یا چندین پیام تبلیغاتی خاص به مخاطبینی خاص میباشد. تبلیغات یک فروشگاه، شرکت، یا محصولات یک فروشگاه می توانند به این روش ارائه شوند. برای اینکار نیازی به هزینه های اضافی و صرف وقت زیاد به جهت نصب داربست نیست و این کار با طناب راپل به راحتی با ایمنی انجام پذیر است.

برای شستشوی این تابلوها طناب راپل خیلی کاربرد بیشتری دارند.عامل پارگی بنر ها معمولا، باد و باران و طوفان میباشد.

چنانچه این بنرها با مقوا یا واشر نصب شوند و در اثر باد کنده شوند به اطراف پرت شده و باعث حوادث احتمالی خواهند شد.

بنابراین اجرای این کار توسط تکنسین های زبده و با تجربه و آموزش دیده بسیار حائز اهمیت است.

انواع نصب های تابلوها در ارتفاع در کرج و تهران

نصب بنر باطناب ، نصب تابلو و نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با طناب rope access در ارتفاع توسط تکنسین های با تجربه و آموزش دیده آرین ایراتا انجام می شود. این شرکت مجری کلیه خدمات کار در ارتفاع در سطح استان های کرج و تهران می باشد.

این کار، با طناب و بدون داربست قابل انجام است. اگر نیاز به تعویض بنر تبلیغاتی خود داشتید و همچنین نیاز به برش تابلو و بنر های قدیمی و جایگزینی آنها بود، آرین ایراتا و تکنسین های بسیار با تجربه اش در خدمت شما خواهند بود.

از جمله خدمات کار در ارتفاع در تهران و کرج

پیچ رولپلاک سنگ نمای برج و ساختمان

نماشویی برج و ساختمان

رنگ آمیزی و نور پردازی برج و ساختمان

اجرای درز انقطاع

آببندی نمای برج و ساختمان

پوشش سقف پاسیو

اجرا و نصب انواع لوله های دودکش و بخاری

نصب هواکش صنعتی، آشپزخانه ای و خانگی و تمامی کارهایی که در ارتفاع باید انجام شوند و دسترسی به آنها محدود و اجرای آنها دشوار می باشند.

Sending
User Review
5 (3 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *