منوی دسته بندی

شستشوی نما در کرج | شستشوی نما با طناب تمام مناطق کشور

شستشوی نما در کرج

شستشوی نما در کرج و شهر های بزرگ با توجه به افزایش کارخانه و همچنین دود خودرو هایی که باعث آلودگی هوا می شوند بسیار احساس می شود. یک ساختمان هر چقدر از معماری های نوین و متریال گران قیمت استفاده کرده باشد. در آخر دچار کثیفی ساختمان بدلیل آلودگی هوا و باران های اسیدی می شود. پس برای نمای ساختمان شستشوی نما یکی از ضروری ترین کار ها می باشد.

شستشوی نما در کرج

شستشوی نمای کامپوزیت در کرج و تهران

در بسیاری از ساختمان ها که در مرکز شهر قرار دارند. نمای تشکیل شده یا مصالح مورد استفاده برای نمای ساختمان از جنس کامپوزیت می باشد. نمای کامپوزیت با قابلیت انعطاف پذیری و رنگ بندی مختلف مورد استقبال نماکاران قرار گرفته است. معمولا شستشوی نما در کرج و ساختمان های مرکز شهر از این دسته می باشند.

شستشوی نما در کرج

شستشوی نما با مواد شوینده مناسب و انتخاب مواد شوینده مناسب یکی از مهمترین بخش ها برای شستشو می باشد.

چنانچه در انتخاب مواد شوینده دقت نداشته باشید. احتمال اینکه نمای کامپوزیتی شما از بین برود بسیار زیاد است.

مواردی در مورد شستشوی نما در کرج که نوع نما از جنس کامپوزیت بوده دچار آسیب شده است.

این افراد برای شستشوی نما اقدام می کنند اما در نتیجه بدلیل از بین رفتن رنگ کامپوزیت ناچار به رنگ آمیزی نمای ساختمان میشوند.

شستشوی نما در کرج
قبل و بعد از شستشو نما

مزایای شستشوی نما و نماشویی بدون داربست

یکی از مزایای مهم نماشویی ترمیم سنگ نمای ساختمان است. که ترک خورده و یا در طول سالها از بین رفته است.

یکی از عمده مشکلاتی که در صورت به تعویق انداختن شستشوی نما دوره ای رخ می دهد.

ریزش سنگ های نما و از بین رفتن کیفیت ان است زیرا آلودگی هوا جرم و وجود آلاینده ها باعث می شود.

تا سنگ ها شکننده شده و با گذر زمان هزینه ترمیم افزایش یابد.

در این ویدیو با شستشوی نما بدون داربست بصورت کامل آشنا خواهید شد. !

شستشوی نما در کرج و تهران با دسترسی طناب شرکت آرین ایراتا

شرکت آرین ایراتا مجری سختترین امور در ارتفاع با تکنیک دسترسی با طناب می باشد.

شایان ذکر است کار بر روی انواع سازه و دکل های مخابراتی توسط آرین ایراتا انجام می شود .

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

09197921711

09124652126

صادقی

شستشوی نما در کرج

شستشوی نما با مواد سیلیس

برای شستشوی نما در کرج، سطوحی که دارای کثیفی بسیار بالایی بوده و از جرم ها و رسوبات پوشیده شده است نما را با استفاده از مواد سیلیس شستشو می دهند.

حال اگر بخواهییم درباره نحوه کارکرد و کاربرد سیلیس اطلاعاتی بدهیم .باید بگوییم که سیلیس نوعی ماسه بادی می باشد. که با استفاده از دستگاه نماشویی سطوح مورد نظر از جمله سطوح آجری سنگی و سایر سطوح های مختلف را شستشو می دهند.

زمانی که سطوح مورد نظر همراه با سیلیس شستشو می شوند. تمامی کثیفی ها و جرم هایی که در روی سنگ یا آجر وجود دارد از بین می رفت. زیرا مواد سیلیس یک لایه از سطح مورد نظر را برمی دارد. و تمامی رسوبات کثیفی ها و جرم ها همراه با این مواد از بین می روند.

جهت بالا بردن اطلاعات شما مشتریان عزیز در ادامه مطالب توضیحات مختصری درباره ی شستشوی نما در کرج با سیلیس و به صورت سند بلاست گفته شده است.

آرین ایراتا
شستشوی نمای آجری با سیلیس

انواع سطوح قابل شستشو برای شستشوی نمای ساختمان در کرج

امروزه به دلیل بهتر شدن سلیقه ها و همچنین بیشتر شدن تجهیزات جنس نماهای مختلفی در نماهای ساختمان ها مشاهده می کنید که بسیار زیبا و جذاب می باشند.این نماها پس از مدتی به دلیل آلودگی ها و کثیفی ها جرم آلود می شوند. و جرم های موجود در سطوح نما باعث کدری و چرک آلود دیده شدن نما می شود.

اما خوشبختانه با شستشوی نما در کرج ، تمامی آلودگی ها از بین رفته و نمای ساختمان شما مثل روز اول درخشان و زیبا می شوند.حال می خواهیم نماهای مختلفی را که قابلیت شستشو و نماشویی را دارند نام ببریم.

نماهای آجری، سنگی، شیشه ای، سیمانی، سرامیکی، کامپوزیتی، اچ پی ال و ترموود قابلیت شستشو نما و پاکسازی را دارا می باشند.

جهت دریافت مشاوره و برآورد هزینه شستشوی نمای ساختمان در کرج و تهران با شرکت آرین ایراتا تماس حاصل فرمایید.تیم تخصصی آرین ایراتا آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

نظافت نمای بیرونی ساختمان

همان طور که در مطالب بالا اشاره شد. برای نظافت نمای بیرونی ساختمان از روش ها و راهکار های مختلفی استفاده می شود که بستگی به نمای ساختمان شما دارد.

اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که فرد اجرا کننده کار هم باید از تجربه و حرفه بسیار بالایی برخوردار باشد. و در زمان اجرای کار از روش هایی استفاده کند. که موجب از بین رفتن جرم ها تا حد ممکن بشود.

شخص یا شرکت اجرا کننده نظافت نمای بیرونی ساختمان باید با نحوه پاکسازی و جرم زدایی انواع سطوح مختلف آشنا باشد. و از برای تمیز کردن نما از مواد هایی استفاده کند که موجب آسیب رساندن به سطوح نمای ساختمان نشود.

شستشوی نمای ساختمان به دلیل حساسیت بالایی که دارد کاملا نیازمند تجربه و دقت بالا در اجرای کار می باشد. و مواد استفاده شده در نمای ساختمان کاملا باید با جنس مصالح نمای ساختمان سازگاری کاملی داشته باشد تا از آسیب رساندن به نما جلوگیری شود.
شستشوی نمای شیشه ای

شستشوی نمای ساختمان در چهار حالت مختلف صورت میگیرد :

1. شستشو نما با استفاده از دستگاه واتر سندبلاست…
2. شستشو نما با استفاده از دستگاه واترجت…
3. شستشو نما با استفاده از ابر و تی و شوینده…
4. شستشو نما با استفاده از مواد های جرم گیر و نانو…
تمام روش هایی که نام برده شد. در یک سطوح و جنس های مختلفی کاربرد دارند که توضیحات آنها در ادامه مطالب گفته شده که پیشنهاد می شود حتما مطالعه شود.

شستشوی نما به صورت سندبلاست

شستشو به صورت سندبلاست زمانی کاربرد دارد که سطح مورد نظر کثیفی و جرم بسیار زیادی را دارا می باشد یا به نوعی جرم به خورد سنگ رفته است. در این روش با استفاده از سیلیس و دستگاه نماشویی که فشار زیادی را دارد سطح مورد نظر شستشو می شود و یک لایه از آن سطح برداشته می شود.

این امر موجب بلند شدن کثیفی ها از روی سنگ یا آجر می شود و سطوح تمیزی که به اثر جرم ها پوشیده شده بودند نمایان می شوند و نمایی زیبا را برای شما به ارمغان می اورند. شستشو به صورت سندبلاست بیشتر در سطوح سنگی و آجری قابل اجرا می باشد.
شستشوی نمای آجری

شستشوی نما به صورت واترجت

شستشو نما به صورت واترجت زمانی کاربرد دارد که سطح مورد نظر تقریبا آلودگی کم تری دارد و از گردوغبارها و دوده ها پوشیده شده است.

زمانی که سطح مورد نظر با دستگاه واتر جت شستشو می شود تمامی جرم ها و گردوغبار ها و دوده ها به صورت کامل پاکسازی شده و نمای ساختمان مانند روز اول تمیز و درخشنده می شود.

اگر پس از مرحله واتر جت نمای ساختمان آلودگی ای بر روی سلطوح نما مانده باشد. نمای ساختمان شما با استفاده از مواد های نانو مخصوص شستشوی نما مانند سیلیس یا دیسکیلیر لکه گیری و پاک می شود.

البته استفاده از مواد سیلیس و دیسکیلیر زمانی کاربرد دارد که این مواد ها با جنس نمای ساختمان شما سازگاری کاملی داشته باشد و استفاده کردن از این مواد ها موجب آسیب رساندن به نمای ساختمان شما نشود.

دیسکیلر در شستشوی نما چه نقشی دارد؟

برای مثال اگر بخواهیم یک مثال جزئی بزنیم باید بگوییم که: برای نمای ساختمان های ترموود و کامپوزیتی امکان استفاده از سیلیس و دیسکیلیر وجود ندارد و در صورت استفاده موجب آسیب رساندن و از بین بردن نمای ساختمان می شود.

و یا برای نماهایی که سنگ آنها چرمی حالت یا گرانیتی می باشد امکان استفاده از سیلیس وجود ندارد. زیرا سیلیس موجب لایه برداری از سطوح این نوع سنگ ها می شود. و پس از اجرای شستشو نما با سیلیس براقیت سنگ ها از بین می رود.

پس نتیجه میگییرم . که در بعضی از مواقع به دلیل محدودیت هایی مانند: مصالح استفاده شده در نمای ساختمان امکان استفاده از سیلیس و دیسکلیر وجود ندارد.

به طورکلی از شستشوی نما در کرج به صورت واتر جت بیشتر برای شستشوی سطوحی مانند. :شستشوی نمای شیشه ای،کامپوزیتی،ترمووود،سنگی،سیمانی و همچنین آجری استفاده می شود.
شستشو ترموود با واترجت

شستشوی نمای ترموود

امروزه در بسیاری از نمای ساختمان ها چوب ترموود استفاده شده است. که پس از گذشت زمان و تابش شدید نور خورشید به سطوح ترموودی باعث بلند شدن رنگ آن و از بین رفتن براقیت ان شده است. که نیازمند بازسازی و تعمیر می باشد.

و کلیه سطوح ترموودی از جرم و آلودگی پوشیده شده است. به همین دلیل برای بازسازی و ترمیم نمای ترموودی قبل از انجام هر کاری باید کاملا شستشو نما شود. که شرکت آرین ایراتا کلیه فرآیند شستشوی نما در کرج ترموودی و بازسازی سطوح ترموودی را انجام می دهند.

ویدئو زیر نمونه ای از شستشوی نمای ساختمان ترموود می باشد. که با دسترسی طناب و بدون نیاز به داربست توسط متخصصی شستشو نما ارتفاع کاران شرکت آرین ایراتا انجام شده است. و نمای ساختمان برای اجرای بازسازی و ترمیم زیرسازی شده است.

شستشوی نمای شیشه ای

به طور کلی برای شستشو و نظافت نمای شیشه ای ساختمان از دو روش استفاده می شود. که شامل شستشو با واترجت و شستشو به صورت ابر و تی و دستی می باشد. که بستگی به میزان آلودگی و کثیفی نما دارد.

معمولا در اکثریت ساختمان ها به جهت بالا رفتن کیفیت کار از هر دو روش استفاده می شود. یعنی در مرحله اول کلیه سطوح با دستگاه واترجت شستشو نما داده می شوند. و در مرحله دوم شیشه های ساختمان به همراه قاب پنجره ها با مواد شوینده و ابر و تی شستشو و پاکسازی می شود.

اگر نمای ساختمان شما شیشه ای می باشد. شما باید در بازه های زمانی مختلفی نما را شسشتوی نما در کرج دهید. تا از نفود آلودگی ها به خورد شیشه و مات شدن آنها جلوگیری شود.

شستشوی نمای کامپوزیتی

برای شستشو و تمیز کردن نماهای کامپوزیتی هم همانند نماهای شیشه ای از دو روش واترجت و شستشو به صورت ابر و تی و مواد شوینده استفاده می شود. که در ساختمان هایی که نمای آنها کامپوزیتی می باشد. پیشنهاد می شود برای تمیزی بهتر هر دو روش حتما اجرا شود.

معمولا نمای ساختمان های کامپوزیتی در زمان اجرای اولیه بسیار شیک و جذاب می باشند. و پس از گذشت زمان با آلوده شدن نما زیبایی خود را تا حد بسیار زیادی از دست می دهند.

شستشو نمای کامپوزیت باطناب

در نماهایی که از کامپوزیت استفاده شده شستشوی نما در کرج باید به صورت منظم انجام شود. تا از نفوذ آلودگی ها به خورد کامپوزیت و مات شدن آن جلوگیری شود.

بهترین کار این است که از زمان استفاده از کامپوزیت در نمای ساختمان . هر سه ماه یا شش ماه یک بار کل نما شستشوی نما شود. که می توانید برای انجام این کار به جهت کم تر شدن هزینه ها با شرکت شستشوی نما قراردادی تنظیم کنید. و در زمان های مشخص فرآِند نظافت نمای کامپوزیتی توسط شرکت مورد نظر انجام شود.

معمولا برای نماهایی که در بازه های زمانی مختلفی نیاز به شستشو و نظافت دارند قیمت اجرا کمتر خواهد شد. اگر قصد شستشوی نمای کامپوزیتی خود را در بازه های زمانی مختلفی دارید شرکت آرین ایراتا کلیه فرآیند اجرای کار را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن برای شما انجام میدهد.

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت شستشوی کامپوزیت نمای ساختمان خود با کارشناسان شرکت آرین ایراتا تماس حاصل فرمایید.شستشوی نمای کامپوزیت

شستشوی نمای سیمانی

خدمات شستشوی نمای سیمانی معمولا با روش شستشوی نما با واترجت انجام می شود. در حال حاضر نمای سیمانی یکی از پرتقاضا ترین نماهایی می باشد که در پروژه های نظافت نمای بیرونی ساختمان انجام می شود.

یکی از دلایلی که تقاضای شستشوی نمای سیمانی را بالابرده است این است که انجام شستشو نمای ساختمان قبل از اجرای رنگ آمیزی نما می باشد که موجب بالا بردن چندیدن برابری کیفیت کار و بازدهی آن می شود.

استفاده از نماشویی

استفاده از این کار موجب بلند شدن تمامی گرد و غبار از سطوح نما می شود. و زمانی که نمای ساختمان تمیز باشد رنگ در نما چسبندگی بالایی خواهد داشت.

شستشوی نما به صورت ابر و تی

در این روش از شستشو همان طور که از نامش پیداست شستشو به صورت دستی و اَبر و تی می باشد.شستشوی نما به صورت ابر و تی شامل شستشوی سطوحی مانند نمای شیشه ای نمای کامپوزیتی و نمای سرامیکی می شود که با استفاده از شوینده های مخصوص و طی و ابر به صورت دستی شستشو می شود.

البته بهتر است قبل از شستشو به صورت ابر و تی یک بار نما با واترجت شستشو شود. زیرا این عمل موجب بهتر تمیز شدن نما می شود. پس پیشنهاد ما این است حتما قبل از شستشو به صورت ابر و تی یک بار با واترجت نمای مورد نظر شسته شود.
مخصوصا در نماهای کامپوزیتی که جرم ها به صورت سختی بر روی سطوح کامپوزیتی نشسته است جهت بهتر تمیز شدن حتما از شستشو به صورت واترجت استفاده شود.

شستشوی نما با استفاده از مواد جرم گیر و شوینده

در این روش از شستشو با استفاده از مواد دیسکیلیر و موادشوینده با استفاده از دستگاه واترجت بر روی سطوح نما پاشیده می شود.سپس یک بار دیگر مجدد توسط دستگاه واترجت نمای ساختمان شستشو می شود. و تمام آلودگی ها و جرم ها به مراتب از بین می روند. از دیسکیلیر در نما های سنگی تیشه ای و مرمریت استفاده می شود.
شستشوی نمای ساختمان تهران

شستشوی نما با چه ابزارهایی انجام می شود؟

در حال حاضر برای شستشوی نما به جهت دسترسی به نمای ساختمان از پنج ابزار استفاده می شود که هر کدام از ابزار ها با توجه به شرایط ساختمان مورد انتخاب و استفاده قرار میگیرد.

ابزار ها و روش های مورد استفاده جهت دسترسی به نما برای شستشوی نمای ساختمان به ترتیب اولیت شامل موارد زیر می باشند:

• دسترسی با طناب (کار در ارتفاع)

•  روش داربست
• روش کلایمر (بالابر)
• روش جرثقیل سبد دار
• روش بالابر هیدرولیکی

روش های ذکر شده همان طور که اشاره شده به ترتیب اولویت معرفی شده اند که در ادامه به برسی مزایا و معایت و همچنین به برسی قیمت اجرای نظافت نمای ساختمان با هر کدام از ابزار ها و روش ها خواهیم پرداخت…

شستشوی نمای کنیتکس ساختمان

شستشوی نمای کنیتکس با استفاده از روش واترجت اجرا می شود که حالت کارواشی طور دارد که موجب بلند شدن کلیه گرد و غبار ها و آلودگی های سطحی می شود.

اجرای واترجت بر روی سطوح نمای کنیتکسی در هر شش الی یک سال یه بار پیشنهاد می شود زیرا این کار موجب جلوگیری از تخریب نما و همچنین کثیفی سطوح نما می شود و در نتیجه موجب ماندگاری بهتر نما میشود.

اگر شستشوی نمای ساختمان کنیتکسی به تاخیر بی افتد ممکن است که آلودگی ها به خورد سطوح نفوذ کنند و جای جرم ها برای همیشه بر روی سطوح ماندگار بماند و شما ناچار به اجرای دوباره کنیتکس بر روی سطوح باشید.

پس کم هزینه ترین و بهترین روش شستشوی سطوح کنیتکسی در بازه های زمانی مشخص می باشد.

شستشوی نما در تهران

گروه تخصصی شرکت آرین ایراتا خدمات شستشوی نمای ساختمان شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ،جنوب تهران و تمامی محله های استان تهران و همچنین کرج انجام می دهند.

اگر قصد نظافت نمای بیرونی ساختمان خود را دارید جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم توسط مشاورین مربوطه انجام شود.

شستشوی نما در کرج

همان طور که می دانید استان البرز (کرج) یکی از محله های بسیار پر تردد و شلوغ می باشد که موجب آلودگی هوای کرج همانند تهران شده است و آلودگی هوا موجب شده تا دوده ها به مرور زمان به سطوح نمای ساختمان ها نشسته و نفوذ کنند.

زمانی که دوده ها به سطوح نمای ساختمان ها نفوذ میکنند. بارش باران های اسیدی موجب کثیف شدن سطوح نمای ساختمان ها می شود. و این امر موجب افزایش درخواست و تقاضا برای شستشوی نما در کرج شده است.

شرکت کار در ارتفاع آرین ایراتا .خدمات شستشوی نمای ساختمان را در تمامی محله های کرج با بهترین قیمت ممکن به صوت کاملا تضمینی و حرفه ای برای مشتریان خود انجام می دهند.

Sending
User Review
0 (0 votes)

یک نظر

  • arian گفت:

    شستسوی نما در کرج

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *